Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Molim iskustva sa TIA MOBITELI WEBSHOP

pozdrav. narucila bih mobitel Samsung Galaxy S9 plus preko njih.. Da li su mobiteli original, ima li tko kakva iskustva? Posto je cijena mobitela kod njih puno niza nego ostalih. Hvala
2018 09 07
Ja sam kupovala tamo prije par godina i zadovoljna sam. Mobiteli su novi i bili su otključani na sve mreže, i garanciju su imali... mislim da do sada nisu ništa mijenjali. :)
2018 09 08
Ja sam početkom ljeta kupila mobitel prek njihovog shopa i za sad sam zadovoljna, sve radi kak treba. :) Mobitel je stigao u rekordnom roku od 2 dana, a uz njega sam dobila i garanciju. Također sam zbog dosta nižih cijena bila sumnjičava pa sam za svaki slučaj prije kupnje malo istražila na raznim forumima, a na kraju i njima poslala mail s upitom. Ispostavilo se da se radi o originalnim i potpuno novim uređajima pa eto, nadam se da ćeš uskoro i ti uživati u svojem novom mobitelu. :)
2018 09 08
Sve 5
2018 09 11
pozdrav, također sam kupila mobitel prije 1,5 - 2 god i sve pet, radi super! i garanciju sam dobila na mislim godinu dana (sony xperia).
2018 09 13