Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Bijele crte na crnim hlačama! kako se toga riješiti?

Molim Vas za savjet! [:sramezljiv] Imam crne hlače koje kad operem, ostaju bijele crte po njima. Prvo sam mislila da ih nisam dobro isprala ali nakon nekoliko ispiranja one su još tu. Isto tako, probala sam ih ispreglati, ali stvar se samo pogoršala te je nastalo još više bijelih crta. Što napraviti?
2013 09 14
Vjerojatno je problem u pranju, ili si stavila previše deterdženta... [:kesi] Odnesi u kemijsku čistionicu...
2013 09 14
ako si ih ikad sušila onako prebačene preko štrika to ti je onda izbljedilo...a ja sve takvo crno osjetljivo peglam sa kontra strane
2013 09 14
Meni se to dešava sa tvrđim platnom,keper ili traper i sl. Jedino što pomogne crna boja za strojno bojanje,to mi je najbolje skupim više crnih krpica i sve bude kao novo.A prati takve stvari samo s tek. deteržentom,po mogućnosti za crno ali nije toliko važno. [:smijesi]
2013 09 14
Ma i prijašnja vlasnica se žalila na isti problem, da su i njoj tako ostajale crte jer sam ih mijenjala preko krpica.
2013 09 14
Da, ovo je trvđe platno.. [:place]
2013 09 14
U mileru ti je boja mislim 20tak kn a vjerojatno ima i dr
2013 09 14
A koji je postupak kod bojanja kod kuće? [:smijesi]
2013 09 14
Kako misliš,tu boju samo staviš umjesto praška ustvari sve piše na ambalaži. A što se tiče bojanja u loncu to mi je koma , jeda je boja jeftinija ali ostaje na koži i na drugoj odjeći prilikom nošenja
2013 09 14
40 kn bojanje u kemijskoj čistioni i izgledaju ko nove [:sramezljiv]
2013 09 14
Hlače su nove, vidi se da nisu puno nošene samo što te crte izgledaju užasno. Budem probala onda s deterdžentom za crnu odjeću za početak. Možda pomogne.
2013 09 14
Obavezno ih peglat s kontra strane..naučila ja na svojoj greški ;-)
2013 09 14
a da nisu te tvoje hlače već farbane u kućnoj radinosti pa su zato takve?...to bi isto moglo biti
2013 09 14