Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Gluteus program - rezultati

> Sweetclothes: > > dirdir92: > > Martinini svi programi se baziraju na istim vjezbama, samo postoje varijacije. Ja imam 3 programa i svi su slicni, razlike su u broju ponavljanja i nekim intervalima. Tako da pretpostavljam da je i taj gluteus program kao i ova 3 sto imam mozda sa malim izmjenama. > Znaci ne ispati se davati 200kn za programe? ma ni slučajno. kao pšto je dirdir92 rekla, to su sve copy/paste programi. a jadna ne bila mogla je makar sve te vježbe snimit pa uploadat na yt, a ne koristit tuđe videe...
2018 10 09
Ni ja stvarno ne vidim razliku, na obje slike si zgodna, samo sto na prvoj stojis opusteno a na drugoj uspravno..
2018 10 09
> fadila1966: > Ni ja stvarno ne vidim razliku, na obje slike si zgodna, samo sto na prvoj stojis opusteno a na drugoj uspravno.. Di vi vidite slike, ja ne vidim nijednu?
2018 10 09
> SamoDalmatinka: > > fadila1966: > > Ni ja stvarno ne vidim razliku, na obje slike si zgodna, samo sto na prvoj stojis opusteno a na drugoj uspravno.. > Di vi vidite slike, ja ne vidim nijednu? Bile su ali su obrisane..
2018 10 09
Slika je obrisana radi manijaka koji skuplja slike u gegama😂
2018 10 09
> Andrijanaaaaaaa: > Slika je obrisana radi manijaka koji skuplja slike u gegama😂 Po cemu manijak? Sto onda tek mislis o sebi, ponudjenoj na pladnju, strah me i pomisliti. Fakat si uzalud ulupala pare. Moraces obrisat sve oglase u tom slucaju.
2018 10 09
> cipelitza: > > Andrijanaaaaaaa: > > Slika je obrisana radi manijaka koji skuplja slike u gegama😂 > Fakat si uzalud ulupala pare. Moraces obrisat sve oglase u tom slucaju. Jos i poziva u inbox, a i sve kao da stalno prodaje program - pa ovo je genijalno;))
2018 10 09
Evo curke rado vam ga posaljem za djabe, pa nek ste mi sretne 😁😁😁
2018 10 09
> Andrijanaaaaaaa: > Evo curke rado vam ga posaljem za djabe, pa nek ste mi sretne > 😁😁😁 Kako velikodusno od tebe. Trazis konacno onoliko koliko vrijedi. Aaaaw
2018 10 09
> cipelitza: > > Andrijanaaaaaaa: > > Evo curke rado vam ga posaljem za djabe, pa nek ste mi sretne > > 😁😁😁 > Kako velikodusno od tebe. Trazis konacno onoliko koliko vrijedi. Aaaaw Je znam dusa sam, a za ovaj drugi komentar uopce ne zelim komentirati.
2018 10 09
> Andrijanaaaaaaa: > > cipelitza: > > > Andrijanaaaaaaa: > > > Evo curke rado vam ga posaljem za djabe, pa nek ste mi sretne > > > 😁😁😁 > > Kako velikodusno od tebe. Trazis konacno onoliko koliko vrijedi. Aaaaw > Je znam dusa sam, a za ovaj drugi komentar uopce ne zelim komentirati. Mislim, najlakse je kritizirati tudji rad i ne pomaknut sa svojom guzicom
2018 10 09
> Andrijanaaaaaaa: > > Andrijanaaaaaaa: > > > cipelitza: > > > > Andrijanaaaaaaa: > > > > Evo curke rado vam ga posaljem za djabe, pa nek ste mi sretne > > > > 😁😁😁 > > > Kako velikodusno od tebe. Trazis konacno onoliko koliko vrijedi. Aaaaw > > Je znam dusa sam, a za ovaj drugi komentar uopce ne zelim komentirati. > Mislim, najlakse je kritizirati tudji rad i ne pomaknut sa svojom guzicom Ciji rad - gdje tzv Boss? Tako ne zelim raditi... Ili tvoje fotke?
2018 10 09
Pretpostavljam da joj nisi ni do koljena po uspjesima i izgledu.a iz tebe frca samo ljubomoraaa. Ajd utjeha nek ti budu ove stecene povratne 🙂A ne znam sta fali mojim fotkama. Tek sam pocela vjezbat, normalno da nisu neki super cool rezultati. Ali zrno po zrno....
2018 10 09
> Andrijanaaaaaaa: > Pretpostavljam da joj nisi ni do koljena po uspjesima i izgledu.a iz tebe frca samo ljubomoraaa. Ajd utjeha nek ti budu ove stecene povratne > 🙂A ne znam sta fali mojim fotkama. Tek sam pocela vjezbat, normalno da nisu neki super cool rezultati. Ali zrno po zrno.... Ako ti tako kazes - zasigurno je tako;) Steta sto ne kuzis poantu, to se ipak ne da natrenirat kao guza;) Nitko ti nije rekao da ne vjezbas itd.
2018 10 10
A ispada tako, da ne vjezbam, nego se namjestam da slika ispadne sto bolja. Al opet, sto ljudi sto cudi...
2018 10 10