Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Gdje prodati kovanice stranih valuta?

Gdje prodati tj zamijeniti za kune? Imam puno sitnoh novca, americkih centi i engleskih sa putovanja, medutim ne znam di cu s tim. Zvala sam mijenjacnice i oni ne otkupljuju to
2019 09 01
Tesko da se to moze ovdje zamjenit Mozda Fina ako mijenja 1 mjenjacnica otkupljuje kovanice Eura.ali najmanja koju uzimaju je 50 centi Mislim da banke isto ne otkupljuju sitne kovanice
2019 09 01
Fina ili HNB
2019 09 01
Ja sam u Fini
2019 09 01
raifaisen banka.
2019 09 03
Bila sam u Fini sad pa je gospođa rekla da ne primaju. Ima li netko provjerenu info za Zg gdje primaju? Euro i češka kruna je u pitanju. Hvala! :)
2019 09 12
HPB, Reiffeisen banka najmanja je kovanica 0,50 eur, ne primaju sitnije, plaćate proviziju na mijenjačnicu, tj dobijete manji tečaj mislim da Fina ne prima., a djelatnice po bankama često kažu da ne primaju jer im se ne da ulazit u tu proceduru, niti ih imati u svojoj blagajni (ovo iz iskustva pišem) za Češke kovanice zaista neznam, a Češka valuta se često traži po bankama kada učenici idu na ekskurzije i slična putovanja isto tako možete probati u nekim privatnim mjenjačnicama koje se npr nalaze na vrlo prometnim turističkim lokacijama
2019 09 13
Ima li tko turske lire? :)
2019 09 15
> SuperStaff: > HPB, Reiffeisen banka > najmanja je kovanica 0,50 eur, ne primaju sitnije, plaćate proviziju na mijenjačnicu, tj dobijete manji tečaj > mislim da Fina ne prima., a djelatnice po bankama često kažu da ne primaju jer im se ne da ulazit u tu proceduru, niti ih imati u svojoj blagajni > (ovo iz iskustva pišem) > za Češke kovanice zaista neznam, a Češka valuta se često traži po bankama kada učenici idu na ekskurzije i slična putovanja > isto tako možete probati u nekim privatnim mjenjačnicama koje se npr nalaze na vrlo prometnim turističkim lokacijama Puno hvala na info!
2019 09 15