Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Bio tko u Krakovu? :)

Cure jel bio netko od vas u Krakovu? :) Planiram tamo otići sad za produženi vikend u listopadu. Kakav je grad, koja mjesta posjetiti? Može preporuka i za restorane. Svi savjeti su dobrodošli :)
2019 09 08
Rudnik soli i Aushchwitz (po mogućnosti uz vodiča) su nezaobilazna mjesta ako se ide tamo. Grad je lijep, Poljaci su srdačni. To je moje iskustvo.
2019 09 09
U Krakowu se super jede ! Svakako preporučam neki od njihovih restorana s tradicionalnom hranom koju poslužuju u nošnji, kao i roštilj na glavnom trgu .😋
2019 09 10
E super, hvala :) Kakav je taj rudnik soli, jel se isplati otići? Oko njega se još dvoumimo :) Auschwitz sigurno idemo.
2019 09 11
Skroz se isplati.
2019 09 11
Predivan grad
2019 09 12
Rudnik soli se definitivno isplati !!! nece Vam biti zao !!!;))
2019 09 19
Predivan i zanimljiv grad!! Restoran koji preporucam je “Pod Wawelem” nalazi se ispod brezuljka(dvorca) lako je uocljiv. Tradicionalna posluga i hrana. Prekul
2019 09 23
Lijepi grad Da, rudnik soli se isplati ići
2019 09 29
Divan grad! Meni osobno jedan od dražih gradova koje sam posjetila. Super se papa i pije za vrlo prihvatljive i povoljne cijene. Mi smo bili 5 nocenja i moram priznati da mi je žao da nismo i duže. Ako stignete, obavezno posjetiti Auschwitz i rudnik soli. Mi smo probali njihove mlecne barove (hrana po nista), pierogajnice. Moja preporuka za jedan divan restoran sa preukusnom hranom i krasnim ambijentom - Morskie Oko.
2019 09 30
Hvala svimaa :) :") Sutra idemo, jedva čekam!
2019 10 04