Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Nudim internet za 70kn mjesecno

Nudim posudbu svojeg routera (homebox A1) od rujna do lipnja za 70kn mjesecno (rujan gratis). Mjesecno ima 100 gigabajta, a nakon toga se moze surfati, ali je sporija brzina interneta. Situacija je ta da imam homebox na moru koji koristim samo u ljetnim mjesecima. Racune od 155kn placam za sve mjesece jer sam vezana ugovorom. Router se jednom u godini dana moze preseliti na drugu adresu, tj. mogu ga preseliti s mora na vasu adresu. Za vise info javite se u inbox.
2019 09 14
Trebali bi imati mogucnost privremenog iskljucenja usluge na npr. 6 mjeseci te vam se za taj period produljuje ugovor, ali barem ne plaćate uslugu u mjesecima kada vam nije potrebna.
2019 09 14
Tu sam opciju iskljucenja na 6 mjeseci iskoristia prosle godine, a ove godine mogu iskljuciti samo na 3 mjeseca. Npr. da iskljucim rujan, listopad i studeni, opet moram platiti punu cijenu za period od prosinca do lipnja. To je 155kn puta 6 mjeseci = 930kn, a internet nitko ne koristi...
2019 09 14
Iznajmila. ☺️
2019 09 29