Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Dyson V11 usisavač - iskustva?

Pozdrav svima! Lijepo bih molila ako netko ima iskustvo sa Dayson štapnim usisavačem da ga podijeli s nama. Naime, razmišljam o tome da kupim Daison V11 usisavač. Zanima me koliko su pouzdani i trajni Dayson proizvodi. Isplati li se platiti dodatnu garanciju - za dodatnim 3 ili 5 godina jamstva...
2019 11 15
Pozdrav ,imam V8,i situacija je ovakva, Vrline : uvijek pri ruci , odlične četke za dlake ljubimaca i madrace ,ima perivi filter ,jak je ali ni jedan baterijski usisavač nije kao na 220V to treba znati Mane : ima dva stupnja jačine,slabiji traje cca 30min,a jači potrebniji 15 minuta i kad se najbolje ufurate saugat on se isprazni i treba 5h da se napuni,nije baš prikladan za usisavanje ispod većih komada namještaja i kutove ,stepenice i sl. Zaključak : preskupo za pomoćni usisavač (super ko si može priuštiti dapače) bolje kupit Miele i sve dodatke. Javite ako kupite da usporedimo dojmove 🍀🍀🍀🍀
2019 11 15
> Irenakolic: > Pozdrav ,imam V8,i situacija je ovakva, > Vrline : uvijek pri ruci , odlične četke za dlake ljubimaca i madrace ,ima perivi filter ,jak je ali ni jedan baterijski usisavač nije kao na 220V to treba znati > Mane : ima dva stupnja jačine,slabiji traje cca 30min,a jači potrebniji 15 minuta i kad se najbolje ufurate saugat on se isprazni i treba 5h da se napuni,nije baš prikladan za usisavanje ispod većih komada namještaja i kutove ,stepenice i sl. > Zaključak : preskupo za pomoćni usisavač (super ko si može priuštiti dapače) bolje kupit Miele i sve dodatke. Javite ako kupite da usporedimo dojmove 🍀🍀🍀🍀 Puno hvala na informaciji! Idem pogledati Miele i ostale marke...
2019 11 16
I dalje ostajem kod odluke da kupim Dyson V11 usisavač. Jedino se dvoumim da li da uzmem Animal ili Absolute model. Ima li netko savjet?
2019 11 19