Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

AliExpress narudžba pomoć

Drage cure imam problem, dakle naručila sam si onu četku za ravnanje kose pred kraj devetog mjeseca i još mi nije stigla, a po praćenju pošiljke piše da je jos oko 18.10 došla u HR, pa me zanima zašto ne dolazi do dan danas na adresu, ako je tko imao sličan problem neka podijeli iskustva, prvi puta se susrećem sa ovim problemom, do sad mi je sve stizalo uredno. Hvala na odgovorima. 😊
2019 11 20
zvat poštu i vidjet gdje je zapelo, možda je još u sortirnici, a možda su ju proveli kao da je pokušana isporuka i nakon toga bacili u nepreuzete pošiljke
2019 11 20
> Tinaland.cro: > zvat poštu i vidjet gdje je zapelo, možda je još u sortirnici, a možda su ju proveli kao da je pokušana isporuka i nakon toga bacili u nepreuzete pošiljke Hvala 😁
2019 11 20
uđite na Ali, kliknite na Tracking kod artikla i ako tamo ne piše da je Delivered, a prošao je datum za dostavu, otvorite Dispute i Ali će vam vratiti sav iznos kojega ste uplatili. javite ako vam treba dodatna pomoć oko toga. također, ako na stranicama pošte unesete šifru pošiljke i tamo već danima stoji da je u sortirnici ili u priremi za dostavu ili samo da je u Hrvatskoj, onda obavezno pravac pošta. ako samo na Aliju piše da je paket u zemlji, a na stranicama pošte ne, to vam ništa ne znači dok ne piše da je u odredišnom poštanskom uredu.
2019 11 20
meni do sad ni jedan paket nije pokazalo na stranicama pošte, za svaki sam morala zvat pa da mi gledaju u komp
2019 11 20
> maloodjece: > uđite na Ali, kliknite na Tracking kod artikla i ako tamo ne piše da je Delivered, a prošao je datum za dostavu, otvorite Dispute i Ali će vam vratiti sav iznos kojega ste uplatili. > javite ako vam treba dodatna pomoć oko toga. > također, ako na stranicama pošte unesete šifru pošiljke i tamo već danima stoji da je u sortirnici ili u priremi za dostavu ili samo da je u Hrvatskoj, onda obavezno pravac pošta. > ako samo na Aliju piše da je paket u zemlji, a na stranicama pošte ne, to vam ništa ne znači dok ne piše da je u odredišnom poštanskom uredu. znam ja za dispute, ali mi je glupo traziti to kasnije pa opet narucivati i cekati, a ova mi je u HR vec pa bi zeljela to rađe rijesiti, stoji na strancii od poste da je u u zagrebu u sortirnici, poslala sam im mejl pa sad cekam jer se na telefon naravno ne javljaju tj. prekine mi i kaze da nije moguće poziv uspostaviti
2019 11 20
> sansnova: > > maloodjece: > > uđite na Ali, kliknite na Tracking kod artikla i ako tamo ne piše da je Delivered, a prošao je datum za dostavu, otvorite Dispute i Ali će vam vratiti sav iznos kojega ste uplatili. > > javite ako vam treba dodatna pomoć oko toga. > > također, ako na stranicama pošte unesete šifru pošiljke i tamo već danima stoji da je u sortirnici ili u priremi za dostavu ili samo da je u Hrvatskoj, onda obavezno pravac pošta. > > ako samo na Aliju piše da je paket u zemlji, a na stranicama pošte ne, to vam ništa ne znači dok ne piše da je u odredišnom poštanskom uredu. > znam ja za dispute, ali mi je glupo traziti to kasnije pa opet narucivati i cekati, a ova mi je u HR vec pa bi zeljela to rađe rijesiti, stoji na strancii od poste da je u u zagrebu u sortirnici, poslala sam im mejl pa sad cekam jer se na telefon naravno ne javljaju tj. prekine mi i kaze da nije moguće poziv uspostaviti odi u poštu jer će ti na mail odgovoriti za 5 dana i reći da nisu oni ništa krivi...
2019 11 21
Meni se tako isto znalo dešavati, i otvorim Povrat novca i sutradan mi dođe. A bilo je i slučajeva da je zapelo na carini, pa s njima onda procedura milijun. Zovite, šaljite poruke, negdje mora biti. Imate i broj za praćenje, nije mogao samo tako nestati.
2019 11 22
E ja imam taj problem za dva artikla, danas sam otvorila disput, međutim ništa, slala sam čak i poruke proizvođaču ništa, i meni je došlo da je u hrvatskoj još prošli tjedan Al u pošti ne znaju ništa, kako mogu znati je li u sortirnom centru, jel izgubljen, na carini? Mislim da ne bi trebalo biti na carini, jer ono dva su paketa zajedno možda vrijednosti 50 kn, za bebu dvije sitnice,
2019 11 28