Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Veja tenisice

> Ada0106: > Stranica je sigurno fejk isto kao i www.veja-hrvatska.com. Naručila sam tenisice prije mjesec dana, skinuli su mi novce s računa, tenisicama ni traga i ne odgovaraju na pitanja korisničkoj podršci. Ista stvar kod mene, fejk!
2022 06 10
Nažalost fake, ja sam isto nasjela na to, novci skinuti s računa, tenisicama mi traga, na njihovu stranicu se ne mogu ulogirati iz nepoznatog razloga. Ugl... Zaobidjite
2022 07 09
> jerky1: > Pozdrav ekipa > planiram narucit veja tenisice no muci me broj.. > Inace sam 38.5 (adidas itd) > Zarin broj san 39, a tipa golden goose 38 i bas su taman.. > Sad neznam koji bi br narucila da se ne zeznem, cula sam da su veci kalupi > Ima li koja od vas iskustva? Iz svojeg iskustva rekla bih da su kalupi veći, ali za mrvicu. Ja sam inače 41,5, obuću uzimam uvijek 42 (Adidas 43 1/3).Uzela sam model Roraima (s njihove original stranice) broj 42 i ok su mi. Nisu knap, prsti mi ne udaraju naprijed. Malo su zbunjujući brojevi i duljina gazišta. Na kutiji i na samim tenisicama piše duljina 26,5 cm, a ta duljina ne odgovara broju 42 koji također stoji na kutiji. Uzela sam metar i izmjerila duljinu 27 cm. Prije kupnje sam na nekom njemačkom forumu pročitala istu ovu situaciju pa sam se i vodila time. Po ovome bi trebali broj 39. A opet, možda je svaki model drukčiji. Pozdrav!
2023 02 28
1 2