Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Vip članstvo - isplati li se?

Pozdrav cure!🛍 Razmišljam platiti usluge pa me zanima isplati li se, jesu vam se povećale prodaje time?😄 Čitam sada po forumu i vidim da ima raznih iskustava - da statistika nije pouzdana i sl. pa me interesira vaše mišljenje na kraju? Hvala unaprijed🥰
2020 06 03
Pozdrav, meni je vip clanstvo super, pogotovo kad netko ima bas dosta stvari pa se lakse covik snade😀, ali nekako mi je dobro i ovako obicno,..., isto mi je simpa🙂. Sto se tice prodaje, iako sam pocela intenzivno krpice koristiti nazad nekoliko mjeseci, nekako na isto dode barem meni, svakako trudim se uvijek prilagoditi cijene i izici u susret☺️. Eto, svako dobro i sretno! 🤗
2020 06 03
Pozdrav,meni je super također organizirano je i lakše se snaći.Što se tiče prodaje dođe na isto. Sretno :")
2020 06 03
Što se prodaje tiče nisam primijetila neku razliku, ali je ovako organizirano i lakše za pronaći stvari što nekome trebaju :)
2020 06 03
isplati se nekome tko ima jako puno stvari, lakse se snalazit kad je organizirano
2020 06 03
Razumijem, hvala🥰
2020 06 03
Hej... Ja sam si isto razmišljala o tome... ali na kraju sam se ipak odlučila da prvo probam sa "promoviranjem" artikla... i opće nije zaživjelo... razočarala sam se.... tako da mislim da je i ovo... onak nešto bez čega se može... uostalom, simboličnih 5 kn je.. :) a usput da pitam, poprilično sam nova ovdje i nisam skužila kak netko dođe na prvu/početnu stranu?
2020 06 03
Moraš imati veliki broj pregled i veći broj cura treba stavit robu u omiljene
2020 06 03
Ja jednostavno volim VIP članstvo zbog statistika i zato ga svaki mjesec kupujem.😎
2020 06 03
Aha... ok... hvala Ivaaaaa! :)
2020 06 04
lol... evo... trigirale ste me da isprobam tu opciju.... :) o:)
2020 06 05
Ja probala to kupit i stiščem za kupit to članstvo ništa nije upalilo..
2020 06 05
Meni je super da netko s puno artikala ima VIP članstvo i da komade poslaže po brojevima, tako je kupcu pretraživanje pjesma, ništa nemam od pretraživanja broja 34 ni od cipela 36.... o:)
2020 06 14
cure kako se promovira artikl?zaboravila
2020 06 17
Pozdrav cure, isplatili se promovirati artikl i istaknuti artikle u poseban artikl, pomaže li prilikom prodaje? hvala :") :")
2020 06 29