Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Aliexpress paketi, gdje ste?

Meni su selleri vratili novac jer stvarno čekam već 3 mjeseca i nema smisla. Svi vidimo po trackingu da su ušli u Hrvatsku. To sto naša posta radi je jad i bijeda.
2020 08 07
Kod mene ista situacija, pošiljke kao u Hrvatskoj već preko mjesec dana, no ni traga ni glasa, novci vraćeni. Naručeno sredinom 3. mjeseca par sitnica, jedan dio je došao u 6. mj, ovi veći komadi, drugi manji nikako. Mislim isto da se nadam uzalud. Slične situacije su s poštom i kod Bookdepository, dogodilo mi se jednom da su knjige ušle u zemlju i nikad došle, poslali su zamjenu i one jesu, dok sam zadnju narudžbu čekala skoro 3. mjeseca, jer su naši sto godina držali kod sebe u skladištu. I jasno, uvijek kad ih se nešto upita ništa ne znaju.
2020 08 08
Meni je u petak 07.08.2020. došao paket naručen s Alija 31.03.2020. Tako da ima još šanse da dođu i vama
2020 08 10
> littlemeg: > Meni nisu došli neki naručeni u 4. mj i za neke sam uspjela dobiti povrat. Neki dan su mi došli neki naručeni 30.6. Tak da stvarno neznam, meni se čini da je to do Hrvatske pošte, a najžalosnije je da seller neda povrat jer su paketi kao u hrvatskoj.. To se i meni događa. Imam još hrpu paketa koje čekam da istekne onaj rok za dostavu, a oni ga stalno produžuju... Tek kad istekne možete tražiti povrat. Tako ja radim. I onda nakon 4 mjeseca čekanja i produžavanja, meni seller napiše da čekam još 15 dana i produži mi dispute za 15 dana :@ Na to poludim!!
2020 08 10
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/634d1b11b2f3798269af6d7055c9a33d.jpg) Javite se tu
2020 08 15
> TinTina987: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/634d1b11b2f3798269af6d7055c9a33d.jpg) > Javite se tu Da li je to pouzdano? Hah
2020 08 17
To je građanska inicijativa, mogli ste otići prije vidjeti o čemu se radi. A i što možete izgubiti ako im pošaljete screenshoot narudžbe
2020 08 17
Meni su svi selleri vratili novce a u posti nemaju pojma da ti paketi uopće postoje. Zvala sam i nisam riješila ništa, mail vise ni NEMAJU nego možeš samo ispuniti obrazac, upisati tracking broj i u pišljivih 160 znakova (ili tako nešto) objasniti problem. Jednostavno nemam se kome vise obratiti, jedino da osobno odem u Veliku Goricu, meni je još samo ta opcija ostala. 😃
2020 08 17
Ja sam razne verzije čula. Jedni kažu da paketi kada dođu u Hrv iz Kine moraju odstajati neko vrijeme. Pa mi je jedna žena na pošti rekla da taj broj za praćenje ne vrijedi kada paketi stignu u Hrvatsku. Čak sam im mailove slala sa brojem pošiljke i dobila odgovor da paketi još nisu ni na carini.. Pa sam vidjela na fejsu, sliku di je kontejner obijem i po podu paketi naručeni sa alija i sličnih platformi.. 100 teorija imaju i priča
2020 08 18
A da ne govorim da sam već puno puta išla u poštu pitati što je sa paketima, i pokazaivala brojeve za praćenje
2020 08 18
Isto. Bezbroj puta sam im diktirala brojeve za praćenje i oni mene uvjeravaju da ti paketi ne postoje i da ih oni ne mogu nigdje naći u sustavu. Ispili su mi živce na slamku i valjda im je fora da nas prave budalama kada na međunarodnoj stranici jasno i transparetno piše da su paketi u HR. Ne shvacam kako jedna posta ne koristi i takve stranice za provjeru međunarodnih pošiljaka nego me sprda na telefonu da to ne postoji i da sam ja pogriješila broj ili slično. Ne podnosim ih 😑😑
2020 08 18
Ja sam također naručila puno paketa i većina ih nije stigla, niti sam dobila novce nazad, iako se žalim već danima...za sve pakete već tjednima piše da su u Hrvatskoj. Samo za jedan paket sam dobila povrat novca, a on mi je na kraju stigao.🤦🏽‍♀️👎
2020 08 19
Na aliexpressu otvorim dispute i kad mi prodavač odgovori da čekam još malo blabla ne odgovaram na poruku i onda aliexpress automatski vrati novce jer se seller i ja nismo uspjeli dogovoriti ,:)
2020 08 20
Jucer stigli paketi naruceni u petom mjesecu
2020 08 25
Haha evoooo javljam se i ja, jučer i danas stigla 2 paketa naručena u 5. mjesecu. 😄😄
2020 08 25