Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Kombinacija zarucnickog i vjencanog prstena

Pozdrav cure. Imam zarucnicki prsten sa slike. Problem je u tome sto je zakrivljen, a ja bih jako voljela nositi vjenčani i zarucnicki prsten na istom prstu. Planiramo zapoceti kupnju vjencanih prstena, no iskreno ne znam kako bi to izgledalo na istom prstu. Ima li koja od vas slican prsten i kako ga kombinirate. Slike su mi dobrodosle ako vam nije problem :) Hvala puno! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b552fff77af1ab09096f943a9897ab37.jpg)
2020 12 21
Imam vrlo sličan zaručnički i sasvim običan tanki vjenčani. nosim svaki na drugoj ruci jer mi nekako nije leglo na istom prstu :D
2020 12 22
Nevezano uz ovo, ali mi se čini da bi vam dobro došao podsjetnik. Fejk robu je zabranjeno prodavati, kako ovdje, tako i bilo gdje na teritoriju Republike Hrvatske te isto tako podliježe sankcijama od strane carine i drugih državnih institucija Ni negativna vam ne ide u prilog, plus bahat odgovor što je očekivala za 90 kn
2020 12 23
> matea_matea: > Imam vrlo sličan zaručnički i sasvim običan tanki vjenčani. nosim svaki na drugoj ruci jer mi nekako nije leglo na istom prstu :D Toga sam se i bojala :D A okej, bit ce onda na dvije ruke :D hvala na odgovoru!! Ugodni blagdani!
2020 12 25