Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Što vam je pomoglo

Drage moje, kao i većina natukla sam nekih 10 kg viška , što zbog posla, što zbog situacije, što zbog ljubavi prema hrani. Otkako sam na ovoj kilaži loše se osjećam, bezvoljna sam, pa sam se odlučila na promjenu. Pa me zanima što je vama pomoglo u borbi protiv kila, počela sam vježbati, međutim problem mi je hrana s obzirom da sam većinom cijeli dan skoro na poslu. Pa tražim savjete, ideje :)
2021 02 04
I ja i svi oko mene smo se udebljali. Mislim da nema rješenja dok se život ne vrati u normalu, bar za mene. Odem u šetnje, ali mi brzo dosadi ili samo nemam volje. Vježbam jogu jednom tjedno, isto mi dosadi za 15 min., za youtube videe nisam. Najveći problem vidim u tome što sam prije radila po 10 tisuća koraka svaki dan, što na posao, kavu, izlaske, sad nemam razloga za izaći iz stana, a "natjeraj se" mi nije dovoljno dobra motivacija. Nadam se da će s ljepšim vremenom biti bolje i da ćemo se uskoro vratiti životu. Možda bi se stvarno trebalo natjerati makar ići u šetnje i izbaciti slatko, time bismo napravile već veliki korak. Danas sam si kupila sladoled, ali od sutra bih mogla početi haha
2021 02 04
Ja sam primjetila da iako i dalje jedem kao prije, ne puno, ne slatko, ne kasno navečer, volim kuhati i volim hranu ali si uglavnom pripremam zdrave obroke, kile svejedno idu gore i to dosta..šetnje isto nisu previše pomogle, mislim da je potrebno baš ovo što je rekla korisnica u postu iznad-da se sve vrati u normalu i da sveukupno budemo aktivniji. Također sam pokušala neke vježbe kod kuće, jogu, svašta, nije previše pomoglo i nije mi to to, prije sam išla u teretanu, kod kuće ne mogu postići tu razinu ni zbog prostora ni opreme...počela sam zadnjih mjesec dana trčati i malo je bolje, ali opet se osjećam "kao puding", sada kile idu dolje, imam više kondicije, ali nisam si formom zadovoljna kao kad sam išla u gym i živjela normalno, kao da mi mišići propadaju.. broj koraka dnevno ne smijem ni spominjati spram života prije...
2021 02 04
Pozdrav, bacite oko na moj profil, svi artikli su po 10 kuna ima markiranih stvari i stvari iz zare, h&m-a i slično. Cilj mi je riješiti se viška stvari što prije pa ih dajem po smiješnoj cijeni. Unaprijed hvala i oprostite na smetnji! :)
2021 02 08
Da, drukčije je kad se ne može van... Ja sam skužila da nije uopće bitno trčanje za držat formu, nego više one dosadne vježbe, za snagu. Našla koje mogu raditi stojeći (npr. staneš u raskorak, ruke na glavu, stisneš trbuh i guzu i onda lijevo desno njišeš torzom, to je super za trbušnjake), čučnjeve (drži neki teret), stani u raskorak ispruži ruke i njiši zakreći ruke i torzo u svaku stranu naizmjenično (to je čisto za odlijepit kičmu od sjedenja)... Most na krevetu, dizanje noge u raznim položajima u krevetu... Ubaci što ti drago... To sve skupa traje manje od 5 minuta! Ali svaki dan napravim jednom prije spavanja i vidim promjenu, više mi nije osjećaj propadanja. Ne treba znojenje, nego radiš dok ne osjetiš da počinje "burn" i onda gotovo, ne treba pretjerivati :)
2021 02 13
Probajte reducirati slatkiše, kruh i tjesteninu, zamijeniti neki obrok jabukom, narančom... Trebalo bi pomoći. Sretno!
2021 02 14
meni je u sklopu posla pomoglo kad sam u 8 sati jela, 4 manja obroka, a 16 sati post, kilice su samo isle dolje sretno :D
2021 02 16
Popratite na FB Girly Fitness, cure imaju super savjeta, treninga, recepata i motivacija. Sretno! :)
2021 02 23
> TinTina987: Danas sam si kupila sladoled, ali od sutra bih mogla početi haha Jedan ili više? Ja kupim kutiju onih manjih pa mi bude žao da se smrzavaju u škrinji. :( :') Također i ja krećem od malo sutra. :')
2021 02 24