Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Ulje noćurka

Vidim, i to ima slicno djelovanje. Koju vrkutu preporucujete? To zajedno uzimate?
2021 03 16
Vrkuta je isto biljka koja pomaze oko toga. Neke zene koriste kapsule a neke piju caj. Ja sam malo lijena kuhati caj svaki dan jer je u rinfuzi pa sam kupila kapsule i svaki dan po jednu popijem. Nisam ocekivala cuda i to pogotovo ne u tako kratkom roku ali eto stvarno sam ostala ugodno iznenadena
2021 03 16
https://www.dm.hr/darvitalis-ekstrakt-vrkute-u-kapsulama-p3858890831337.html Ja ove pijem. Isto tako i ulje noćurka https://www.dm.hr/biosativa-ulje-nocurka-p3859892867072.html Ulje nocurka jednu cajnu zlicicu dnevno. Nekima je okus odvratan al meni je cisto okej
2021 03 16
Takoder neke zene ne rade pauze (osim kada imaju menstruaciju) ali ja cu napraviti pauzu sa oba proizvoda nakon 3 mjeseca (pauzu od neka 3 tjedna) kako pise u uputama
2021 03 16
Znaci mjesec dana cca pauze. Ajme, zene moje puno Vam hvala na savjetima i pomoci 🥰😘
2021 03 16
Ovo u dm kupite ili mi to nesto iskace na vrhu stranice?
2021 03 16
Ja sve to u dmu kupim. Najjednostavnije mi je tako ali mislim da ima i u ljekarnama takoder. Nadam se da ce Vam pomoc kao i kako je meni :)
2021 03 17
Hvala Vam za informacije. Nadam se da ce pomoci 😘😀
2021 03 17
ja sam citala da je to ulje izvrsno za pms tegobe. stalno govorim da ga moram kupiti i isprobati ali nikako...
2021 03 19
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a0a3434245754b2620ec68d3dad19c87.jpg) Ja sam ovo narucila. Tek pocela piti pa cemo vidjeti
2021 03 20
Javite rezultate nakon nekog vremena! :)
2021 03 22
Hoću!
2021 03 22
Bogme, kupila Uljeshura hladno-prešano ulje noćurka u DM-u prije cca 7 mjeseci, ne znam je li nevjerojatna koincidencija ili to djeluje (ne tvrdim, ne znam, nisam sprovodila baš sad kliničku studiju ,:) ) ali evo lice vlažno, nema onih sitnih suhih borica oko očiju kad se nasmijem a koje sam pokušavala suzbiti kremama i lokanjem vode dok se ne napuhnem kao žaba, i ciklus kao urica zadnjih nekoliko mjeseci a imam PCOS. Vidjet ćemo da li će se održati, ako se održi, onda znam od čega je. x-) Iako sumnjam da prirodni pripravci baš mogu izvesti čudo, tj da će ovo biti dugog vijeka, ali ipak...veseli me ideja da bar malo pomogne. :D
2021 04 02
> Uljeshura: > Bogme, kupila Uljeshura hladno-prešano ulje noćurka u DM-u prije cca 7 mjeseci, > ne znam je li nevjerojatna koincidencija ili to djeluje (ne tvrdim, ne znam, nisam sprovodila baš sad kliničku studiju ,:) ) ali evo lice vlažno, nema onih sitnih suhih borica oko očiju kad se nasmijem a koje sam pokušavala suzbiti kremama i lokanjem vode dok se ne napuhnem kao žaba, > i ciklus kao urica zadnjih nekoliko mjeseci a imam PCOS. > Vidjet ćemo da li će se održati, ako se održi, onda znam od čega je. x-) > Iako sumnjam da prirodni pripravci baš mogu izvesti čudo, tj da će ovo biti dugog vijeka, ali ipak...veseli me ideja da bar malo pomogne. :D Super! I meni koza stvarno dobro. Nisam ni ja da vjerujem u svasta, al bolje mi je. Znaci, dobro je i to iz DMa? Da ne narucujem. Ionako stalno nesto trebam u DMu. Koliku vi pauzu radite? Stvarno sam kozu nastojala hidrirati i hraniti skupim kremama, al tek sad mi djeluje bolje. Ma ako i umisljam dobro je 😂😂😂 Samo meni su veci problem bile neredovite i jako bolne menstruacije.
2021 04 04
Ja kupila u DM-u na blef, bez osobitog istraživanja jer mi je sve napisano na ambalaži zvučalo dobro: piše da je hladno prešano, nerazrijeđeno je, bez ičega dodavanoga, eko proizvod, ambalaža kvalitetna (staklena bočica + u kartonskoj kutijici da se zaštiti od svjetla), dakle sve dobro. Jedino što, za razliku od toga kada se pije u obliku kapsula, kod ovoga osjetite okus noćurkovog ulja, koji meni nije baš lijep... ,:) Jedino s te strane bih mooooožda sljedeći put razmislila o kapsulama, ali eto, nije strašno, ima i goreg.:') Na kutijici piše da se nakon 8 tjedana napravi pauza od 2 tjedna, ali ja sam to ignorirala jerbo nisam ni vidjela da uopće piše..lol. Sad ću tek na pauzu. Btw, pila sam deset kapi navečer, svaki dan. Bolnost menstruacija mi nije nimalo drukčija(ali ja nikad ni nisam imala nešto specijalno bolne, tbh), samo redovitost jest.
2021 04 04