Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena sam

Ali ja vam nemam sta poslati .picolaaa..hvala bogu da netko se kuzi o net bankarstvo..meni moje nevala vec pol godine i nemam vremna jedini dan kad ki odgovara popodne kad banka radi ja radim popodne.. Za svaku takvu aitnicu trebam ici u banku ..i isla sam prekjucer ta provjeriti sto zename uvjerava a ja nevidim na dnevnom izvjescu nista ne dolazi.. I naravno ni u banci nista..okrenulami zena kompjuter da vidim i nista.. A cuj nju..pa hahaja..stvarno nezna covjek dal bi se smijo il plako
2021 03 17
> schmetterling: > Miselll, muljate. Prikaže se budući datum izvršenja jer ste različita banka pa ne ide odmah, a nalog se u međuvremenu može povući. Stavite potvrdu na kojoj piše da je nalog izvršen s vremenom i datumom izvršenja. Nemozete mi rec da muljam kom sam onda uplatila tih 220 kn
2021 03 17
Komedija :')
2021 03 17
> izi1987: > Ali ja vam nemam sta poslati .picolaaa..hvala bogu da netko se kuzi o net bankarstvo..meni moje nevala vec pol godine i nemam vremna jedini dan kad ki odgovara popodne kad banka radi ja radim popodne.. > Za svaku takvu aitnicu trebam ici u banku ..i isla sam prekjucer ta provjeriti sto zename uvjerava a ja nevidim na dnevnom izvjescu nista ne dolazi.. > I naravno ni u banci nista..okrenulami zena kompjuter da vidim i nista.. > A cuj nju..pa hahaja..stvarno nezna covjek dal bi se smijo il plako Što Vam ne valja s internet bankarstvom? Ako ne štima, zovite banku da popravi
2021 03 17
> Miselll: > > schmetterling: > > Miselll, muljate. Prikaže se budući datum izvršenja jer ste različita banka pa ne ide odmah, a nalog se u međuvremenu može povući. Stavite potvrdu na kojoj piše da je nalog izvršen s vremenom i datumom izvršenja. > Nemozete mi rec da muljam kom sam onda uplatila tih 220 kn Govorite od svog prvog posta da imate potvrdu i ponavljate to na dvije stranice teme, a potvrde nigdje. Kad ju stavite, vidjet ćemo kom ste uplatili.
2021 03 17
Moram ici osobno..i isla sam i zena mi je okrenula komp i zadnja uplata je bila od poslodavca.. Necu sigurno ici ponovno cekati red..jer se za to treba ici osobno..i zbog onda mtokena e- grafana. Simpli mi to ne radi vec duze vrijeme..i nije mi dosad ni trebalo..vecinu stvari plavam pouzecem a krpicarkama preko opce uplatnice i saljem uvijek potvrde o slanju primanju placanju..sve crno na bijelo
2021 03 17
toliko je napeto da mi je čaša pokraj ekrana pukla sama od sebe...i dalje ne znamo koja je u pravu, a triba vrimena i za poruke odgonetnit..jedna zna da laže, aj baš da vidin koja!
2021 03 17
Hvala zhene..ocito nisam luda..mogu razumijet da covjek pogrijesi ali da toliko tupi o necemu sto ne drzi vodu.. Mah
2021 03 17
> izi1987: > Hvala zhene..ocito nisam luda..mogu razumijet da covjek pogrijesi ali da toliko tupi o necemu sto ne drzi vodu.. > Mah Opr ostite, kako provjeravate da Vam je uplaceno, ako nemate net banking? Svaki put u banku? Necu drzati niciju stranu, jer sam i sama dozivila slican nacin prevare, al rijesile smo preko inboxa. 2 potvrde se traze, za sve nas i to je to.
2021 03 17
Po meni prica otvaracice tema od pocetka pomalo smrducka 🙄
2021 03 17
> Rajna123: > Opr ostite, kako provjeravate da Vam je uplaceno, ako nemate net banking? Svaki put u banku? > Necu drzati niciju stranu, jer sam i sama dozivila slican nacin prevare, al rijesile smo preko inboxa. 2 potvrde se traze, za sve nas i to je to. Napisala je da joj dolazi SMS obavijest, a može se i provjeriti na bankomatu. Ako ima račun koji je samo za to, tipa neku prepaid karticu, nije tako teško pratiti stanje. Dosta cura na fejsu s blokiranim računima tako radi.
2021 03 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/27f4cd71bc3515c87971c55c40be7e6d.jpg)
2021 03 17
Evo
2021 03 17
> schmetterling: > > Miselll: > > > schmetterling: > > > Miselll, muljate. Prikaže se budući datum izvršenja jer ste različita banka pa ne ide odmah, a nalog se u međuvremenu može povući. Stavite potvrdu na kojoj piše da je nalog izvršen s vremenom i datumom izvršenja. > > Nemozete mi rec da muljam kom sam onda uplatila tih 220 kn > Govorite od svog prvog posta da imate potvrdu i ponavljate to na dvije stranice teme, a potvrde nigdje. Kad ju stavite, vidjet ćemo kom ste uplatili. Gospodo jel ste vidjeli sliku ili ste slijepi zašto bi lagala
2021 03 17
Hahha..zasto je sve zacrnjeno..da vidimo iznos primatelja.datum transakcije izvrsene..sve crno na bijelo..izvolote evo vam prilile za obrani
2021 03 17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 27