Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Velika promjena na Krpicama

Profili neće biti izbrisani, ali se nepotvrđeni neće moći ulogirati. Svi nepotvrđeni profili će mail dobiti na adresu s kojom su se registrirali. Promijenite mail adresu u postavkama ako više ne koristite mail s kojim ste se registrirali tako da možete dobiti mail za potvrdu.
2021 03 20
Ja nisam nista dobila,
2021 03 20
Mene zanima samo kad dolazi do te promjene velike 🤔🤔 i hoce li nam postojeci artikli nestati?
2021 03 20
Veseli me kategorija Dom.
2021 03 20
Mene isto veseli kategorija dom,a veseli meni to da se radi na poboljšanju i da se trude da ne zamru 😉
2021 03 20
> Rajna123: > Ja nisam nista dobila, Nitko još nije dobio taj mail, poslat će ga svima odjednom. Dom će biti u smislu tekstila npr ljubljene zavjese i stolnjaci, nemojte se poveseliti namještaju i sličnim artiklima 😁
2021 03 20
Pozdrav, da li je u planu kategorija u kojoj ćemo moći objavljivati tehnologiju, npr. mobitele, slušalice, punjače, električne cigare...to su ionako stvarčice koje krpičarke svakodnevno koriste? :) Kada možemo očekivati promjene?
2021 03 20
> embrace: > Pozdrav, da li je u planu kategorija u kojoj ćemo moći objavljivati tehnologiju, npr. mobitele, slušalice, punjače, električne cigare...to su ionako stvarčice koje krpičarke svakodnevno koriste? :) > Kada možemo očekivati promjene? Lajkam👍
2021 03 20
> Nitko još nije dobio taj mail, poslat će ga svima odjednom. > Dom će biti u smislu tekstila npr ljubljene zavjese i stolnjaci, nemojte se poveseliti namještaju i sličnim artiklima 😁 Hoćemo li moći u kategoriji "Dom" objavljivati ukrase za dom (npr. ukrasni jastuci, okviri za slike, svijećnjaci i sl.) te ukrasne kutije?
2021 03 20
Strpite se još malo pa sami otkrijte koje smo kategorije uveli ;)
2021 03 20
Veselimo se novostima... :D
2021 03 20
> FlyGirl5: > Nadam se samo da nam pri ovoj dobrodošloj i dugoočekivanoj promjeni neće nestati svi artikli.... dešavalo se već svašta! :o ,:( Toga je i mene strah. Ali opet, ima dosta neaktivnih profila koji imaju jako puno artikala na prodaju. Pa bi bilo super da se sve pobrise, da imamo sve preglednije. A mi koji smo aktivni, cemo ponovno objaviti nase prodajne artikle🙃😊 Nadam se da cemo sada svi mi, vise toga uspijeti prodati🤞🤞
2021 03 21
Pa ako je vama čas posla ponovno fotkati artikle, mjeriti i objavljivati oglase, onda svaka čast, jer meni doslovno trebaju sati da to sve napravim, a neke krpičarke imaju na stotine oglasa i vjerujem da bi prekrižile krpice zauvijek, kada bi se još jednom ponovio onaj nemili scenarij. Kao što puno njih već jest.
2021 03 21
> embrace: > Pa ako je vama čas posla ponovno fotkati artikle, mjeriti i objavljivati oglase, onda svaka čast, jer meni doslovno trebaju sati da to sve napravim, a neke krpičarke imaju na stotine oglasa i vjerujem da bi prekrižile krpice zauvijek, kada bi se još jednom ponovio onaj nemili scenarij. Kao što puno njih već jest. Potpisujem ..Dok ja fotku croppam da bi ju krpice prihvatile i ne izokrenule na neku nebuloznu stranu, pa neke kolko god da croppam opet nekad nije kak spada, dok uhvatim boju realnu jer mobitel je izuzetno bezobrazan pogotovo prema crvenkastim tonivima , prenesem na laptop i da imam 10 artikala bi poludila, a još kamoli mjerenje ponovno i materijali glava bi mi eksplodirala isti tren.. tak da ne znam dal za to ima vremena itko tko radi bilo što u životu.. ,:(
2021 03 21
Ugodno iznenađena. Nadam se da će stvarno sve bolje funkcionirati. Bravo za novu kategoriju "Dom"😃👍👏
2021 03 21