Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Poslan posljednji mail za potvrdu profila

...nego da ne otvaram novu temu, a i kad ste aktivniji tu, imam problem sa preglednikom slika, znači kad otvorim oglas vidim sve slike normalno, no ne mogu prelistavati slijedeće po redu u tom istom oglasu. Evo ne znam da li još netko ima taj problem?
2021 04 25
Nemaju svi taj problem, ali sam dobila možda pet prijava. Probajte obrisati povijest, a ako ne radi, pošaljite mi podatke o browseru i sistemu.
2021 04 26
Pozdrav, dobila sam mail, no nemam mogućnost pritiska na link,. tj. kada ga stisnem ništa se ne događa, kao da poveznica ni ne postoji. Možete li mi pomoći s tim problemom? Lp > Admin2nd: > Pozdrav potvrđenim i nepotvrđenim krpičarkama :) > Poslan je posljednji mail za potvrdu profila koji sadrži link na koji treba kliknuti. Bez tog klika se nije moguće ulogirati na portal, a svi nepotvrđeni profili stariji od 60 dana će biti označeni za brisanje i to je to od njih. > Mailovi će stizati od danas do nedjelje. Ako niste promijenili mail adresu na vrijeme, teško ćemo vam pomoći, ali javite nam ako link nije ispravan ili nije stigao na adresu koja je navedena na portalu. > Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje.
2021 04 26
Za krpice koristim samo mob i google chrome. Ovo za brisanje povijesti mi je odmah palo na pamet još prije par dana kad mi se dogodio problem sa slikama i iako sam znala da neće pomoći, al ajd napravila i to jer ipak je ovo najspecijalnija od svih stranica, al ćorak, jedino što se dogodilo je da sam izgubila mnogo podataka na sve strane i dosta vremena. Kod novih uređaja to brisanje nema više nikakve svrhe, vrijedi samo za starije modele i onda se nešto kao eventualno "olakšalo" no to je ionako kratkoročno rješenje. A da li ste saznali u međuvremenu zašto još uvijek ne dolaze obavijesti sa stranice na mail?
2021 04 26
Pitanje za admina. Hoće li se sada blokirani profili brisati, tj njihovi oglasi? Dogodilo mi se više puta da nađem nešto što me zanima, razveselim se a kad ono član blokiran. Mislim da je blesavo da njihovi profili i oglasi stoje, s razlogom su valjda blokirani!
2021 04 27
> Admin2nd: > Pozdrav potvrđenim i nepotvrđenim krpičarkama :) > Poslan je posljednji mail za potvrdu profila koji sadrži link na koji treba kliknuti. Bez tog klika se nije moguće ulogirati na portal, a svi nepotvrđeni profili stariji od 60 dana će biti označeni za brisanje i to je to od njih. > Mailovi će stizati od danas do nedjelje. Ako niste promijenili mail adresu na vrijeme, teško ćemo vam pomoći, ali javite nam ako link nije ispravan ili nije stigao na adresu koja je navedena na portalu. > Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje. Poštovanje, nisam dobila mail, ali mogu ući na krpice, automatizmom udem bez logiranja.
2021 04 27
> Admin2nd: > Pozdrav potvrđenim i nepotvrđenim krpičarkama :) > Poslan je posljednji mail za potvrdu profila koji sadrži link na koji treba kliknuti. Bez tog klika se nije moguće ulogirati na portal, a svi nepotvrđeni profili stariji od 60 dana će biti označeni za brisanje i to je to od njih. > Mailovi će stizati od danas do nedjelje. Ako niste promijenili mail adresu na vrijeme, teško ćemo vam pomoći, ali javite nam ako link nije ispravan ili nije stigao na adresu koja je navedena na portalu. > Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje. Pozdrav, molim Vas povratnu informaciju je li nešto trebam napraviti. Nisam dobila mail za potvrdu. Kod mene je sve ostalo po starom Unaprijed hvala. Lp, Nasta1
2021 04 29
Ulogirali ste se pa je sve u redu.
2021 04 29
mail nisam primila, još uvijek normalno ulazim na profil, dali je to ok?, hvala
2021 04 29
Ja se nadam da je s mojim sve ok. Promijenila sam mail i azurirala ga, valjda je to - to...
2021 04 30
Netko je koristio moju adresu kako bi potvrdio profil. Ja se jos uvijek mogu koristiti sa svojim profilom. Da li da samp ignoriram?
2021 05 01
Ja isto nisam dobila mail a logiram se normalno. Trebam se brinuti? Hvala unaprijed
2021 05 03
> Admin2nd: > Pozdrav potvrđenim i nepotvrđenim krpičarkama :) > Poslan je posljednji mail za potvrdu profila koji sadrži link na koji treba kliknuti. Bez tog klika se nije moguće ulogirati na portal, a svi nepotvrđeni profili stariji od 60 dana će biti označeni za brisanje i to je to od njih. > Mailovi će stizati od danas do nedjelje. Ako niste promijenili mail adresu na vrijeme, teško ćemo vam pomoći, ali javite nam ako link nije ispravan ili nije stigao na adresu koja je navedena na portalu. > Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje. Ja nisam dobila nikakv mail...
2021 05 05
Pozz Nisam jos mail dobila > Admin2nd: > Adresu možete promijeniti u postavkama profila.
2021 05 05
> Admin2nd: > Cure, ako se možete ulogirati profili su potvrđeni. Ta je registracija uključena ovaj tjedan i od tad nepotvrđeni profili ne mogu na sajt. A ma čitajte što piše ljudi moji.
2021 05 05