Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Brzi rast kose

Pozdrav,jeste li isprobali neki proizvod za brži rast kose i kakva su vam iskustva,pls help😁😊
2021 08 15
Ma sve sam probala, od prirodnih pripravaka do skupih sampona preparata suplemenata Nema tu neke velike pomoci 😂
2021 08 15
Meni je pomogla kombinacija ricinus ulje+ružmarinovo, kosa mi je mjesečno rasla skoro duplo brže nego bez toga, ali sam stavljala i prala svaki drugi dan :D
2021 08 15
> Fraagaria: > Meni je pomogla kombinacija ricinus ulje+ružmarinovo, kosa mi je mjesečno rasla skoro duplo brže nego bez toga, ali sam stavljala i prala svaki drugi dan :D meni isto ricinusovo ulje, dode nekih 10ak kn u ljekarni :D
2021 08 15
Da, također da naglasim da sam probala i druge stvari, suplemente, frizerske neke pripravke i sl, ali ricinus mi je jedini stvarno dao rezultate, i na brzini i gustoći, a u njega sam kasnije počela dodavati malo eteričnog ružmarina jer ono potiče cirkulaciju, a sam ricinus je jako gust pa sam ga teško utrljavala u tjeme...i kad sam to otkrila kosa je stvarno krenula rasti kao iz vode :D
2021 08 15
Ja sam koristila šampon i regenerator od češnjaka 2 godine.Odličan je,sve preporuke 👍🏼👌🏼
2021 08 15
Kako koristite ricinusovo ulje?Jel umasirate tjeme,cijelu kosu ili miješate s nekim šamponom jer sam cula da i to neke zene rade... I jos jedno pitanje,koliko dugo ostavite ricinusovo ulje prije ispiranja?
2021 08 16
> Kate1901: > Kako koristite ricinusovo ulje?Jel umasirate tjeme,cijelu kosu ili miješate s nekim šamponom jer sam cula da i to neke zene rade... > I jos jedno pitanje,koliko dugo ostavite ricinusovo ulje prije ispiranja? ja umasiram u tjeme, pola sata-sat prije ispiranja. buduci da je jako gusto i tesko se nanese pomijesam ga sa kokosovim uljem. nisam primjetila da kosa brze raste, ali ojaca kosu i manje mi ispada. ne znam koliko efekta moze imati ako ga stavite u sampon jer je jako kratko na kosi
2021 08 16
ja ga povremeno stavljam na razdjeljak kose i držim nekih 2 ili 3 sata (nekad i duže) baš što je gusto, kolegica mi dala savjet, i kosa mi manje ispada i brže raste a radi se o prirodno gustoj kovrdžavoj kosi.
2021 08 16
Hvala puno 😊
2021 08 16
Ricinusovo ulje i Olival sampon od cicka, dobitna kombinacija!
2021 08 16
U više navrata sam isprobavala ricinusovo ulje i nula bodova, uz to ne podnosim osjećaj masnoće na vlasištu, a i treba to dosta gusto ulje poslije šamponirati i ispirati 2-3 puta... Ionako imam masno vlasište, pa sam odustala od uljnih pakunga. Što se tiče preporuke - Vichy Dercos šamponi i tretmani i pijenje želatine. Kupujem Nutrigold veliko pakiranje i od kad ju uzimam imam osjećaj da mi kosa i nokti duplo brže rastu.
2021 08 16
Ja sam ricinus držala preko noći ili pola dana najkraće, umasiram u tjeme i raščešljam po ostatku kose..gustoću sam riješila dodavanjem tog ružmarina i lakše ga poslije isperem.
2021 08 17
Vi imate masnu kosu ja recimo suhu tako da vjerojatno to ne djeluje svima jednako, probala sam svašta ali mi je ono najbolje i Fraagaria hvala dodaću i ružmarin možda bude još bolje :D :D :D
2021 08 17
> maremarenda: > Vi imate masnu kosu ja recimo suhu tako da vjerojatno to ne djeluje svima jednako, probala sam svašta ali mi je ono najbolje i Fraagaria hvala dodaću i ružmarin možda bude još bolje :D :D :D Da, suhoj kosi ulja svakako gode.
2021 08 17
1 2