Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativne za ostavljanje podataka da ili ne?

Pozdrav drage. Pitam za savjet nek i admin odgovori? Sve više cura traži podatke a nakon toga se više ne javljaju. Nezz čemu to i to me sad ljuti. 10 tak sam ostavila podatke za uplatu niti više odgovaraju ili izbjegavaju se logirati Čak tipa odg. Vaš račun ne prolazi za uplatu sorry ne mogu uplatiti. Mislim totalne laži. Razumijem cure koje se jave i kaže odustajem. Ali ulogiran na krpicama ne odgovara, ostavili ste podatke prije 10 dana. Dalje ignorira vaše poruke. Čak sam imala jednu. Kojoj sam rekla da nije uredu takvo ponašanje. Da bi mi rekla da, će ona meni dati negativnu i tko sam ja da, je silim na kupnju. A ostavila sam joj podatke prije 10 dana i samo sam pitala jel kupuje ili ne. Ovo je već uzimanje nečijih podataka eto tako. S namjerom ne kupovine u startu. I smatram da zaslužuju negativnu. A ne da se ja moram bojati hoću li dobiti isto, jer sam joj s razlogom dala negativnu. Hvala svima na odgovorima!
2022 01 15
I meni se to desilo već nekoliko puta, ili rezerviram artikl do plaće na zamolbu kupca pa se nikad više ne javi :D ali iskreno nikad nisam razmišljala o tome da ostavim negativnu… 🤔
2022 01 15
Po pravilima nije dozvoljeno ostaviti negativnu,jer do suradnje nije doslo Mozete ostaviti neutralnu i upozoriti ostale I to je to Najbolje ignorirati sakupljace podataka Vecinom se bezveze javljaju,pa sto pitanja postave,pa ce se javit kad budu imali novaca Pa da se cuva jedno 15-20 dana Pa bi za iznos od 40kn i besplatno slanje Mozda i tacnu kolaca uz to,i tako Ne zamarati se takvima ,ignorirati,zbog takvih ne radim rezervacije,tko prvi kupuje ,njemu prodam I to je to
2022 01 15
> bubamara12: > I meni se to desilo već nekoliko puta, ili rezerviram artikl do plaće na zamolbu kupca pa se nikad više ne javi :D ali iskreno nikad nisam razmišljala o tome da ostavim negativnu… 🤔 Pa uzimanje tuđih podataka bez svrhe kupnje, bez izvinjenja oprosti po meni zaslužuje negativnu s tim da se navede razlog. Jer smatram da je to poput spram poruka onog tipa kupujem ostavite podatke na mail. Sad je počelo ovako. Sve više tipa korisnika bez ocjene ili 1.traže podatke a onda ne odgovaraju. I ovome bi trebalo stati na kraj
2022 01 15
Ako je to postalo toliko učestalo kako tvrdite svakako predstavlja problem. Meni se osobno rijetko događa. Možda bi tome trebalo nekako doskočiti, npr. da uplatu čekate 2 radna dana i ako se kupac ne javlja staviti opet u prodaju ili dati sljedećem kupcu. Mislim, tko više ide u banku ili poštu uplaćivati, svi imamo internet bankarstvo, to se riješi za dvije minute...
2022 01 15
Za to ide neutralna... iako osobno ne stavljam jer bi je pisala svakoj drugoj koja mi se javi... samo prodam dalje i bok
2022 01 15
Muci me to sto sam dala podatke. Oko toga se ne osjećam lagodno. Nece “kupilica” s njima nesto posebno, ali svejedno. Ona meni ne pošalje ni jedan osobni podatak, a ja nek se razmišljam jel ona u moje ime igra loto. Isto nisam do sada ostavljala neutralne, ali ovo traži reakciju. Ove godine koja je tek počela sam imala vec par slučajeva, a prije nije bilo često pa nisam o tome razmišljala. Isto je iskustvo s artiklima od 5€ i 10€, ali i 70€.
2023 01 17