Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Depilacija kod kuće

Pozdrav curke!! Imam doma aparat čupko i vosak čupko te si sama čupam dlake na rukama i prezadovoljna sam...eeehhh sad,imam jedan problem,a to mi je sad bilo kod zadnjeg čupkanja-sutradan su mi po rukama fleke od čupanja(svijetli/tamni dio kože),kao da sam skinula sloj kože!🥺🙄...kako to "izlječiti"?! Imate li i Vi koja takav "problem"...HELP🙏😏😘 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/444b600c940fead39106b00035597b03.jpg)
2022 01 16
Hmm mislim da je to zbog prevrućeg voska. Meni je to jedna kozmetičarka napravila na bedru prije par mjeseci i sjećam se da je vosak bio pretopao. S obzirom da imam serum vitamin C koji koristim za depigmentaciju na licu, pocela sam ga stavljati svaki dan nakon tusiranja na to mjesto na bedru i mogu reci da se popravilo, skoro i nestalo. I lonsion za hidrataciju, isto nakon tusiranja dok je koza vlazna i upija. Jedino što mi nije nestalo “odjednom” nego je trebalo 2-3 mj… Nadam se da se vama bude brze oporavilo.
2022 01 16