Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Zelenkasti pramenovi zbog kane

Pozdrav, Prije 2 godine bojala sam kosu crnom kanom. Prije mjesec dana išla sam na pramenove (svijetle) i na vrhovima je bilo zelenkasto jer sam zaboravila da sam uopće stavljala tu prokletu kanu. Frizerka je to nešto pokušala popraviti tamnijim preljevom, na svjetlu se i dalje malo vidi zeleno kako se preljev ispire. Je li netko od vas imao taj problem? Čula sam za neki roza šampon koji bi mogao iskorijeniti taj zeleni pigment pa me zanima ima li tko iskustva? Hvalaaa
2022 01 27
Meni se dogodilo potpuno isto, ali nažalost još uvijek nisam pronašla rješenje
2022 01 27
> lbaliclecek23: > Meni se dogodilo potpuno isto, ali nažalost još uvijek nisam pronašla rješenje Izgleda čekati dok izraste ili prebojati 🙈🙈
2022 01 28
Isto se dogodilo i meni prošle godine. Uspio mi je frizer to zamaskirati preljevom (iako to više nije onda bila boja koju sam primarno htjela) koji je imao tako topao crvenkasti ton, no na nekim dijelovima pramenova i pod određenim svijetlom se i dalje naziralo zelenilo tako da nije bilo drugog rješenja nego sam šišala vrhove svaki mjesec pa srećom kroz kratko razdoblje maknula taj dio.
2022 01 28
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija