Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Ovlaživač zraka

Pozdrav, zanima me imate li i koji bi ovlazivac zraka/ difuzor preporucili? Koristila bi ga samo u spavacoj sobi. Ima ih stvarno raznih vrsta a ne bi htjela da kupim nesto ako nije dobro ili ako je skuplji ne znaci i da je bolji. 😊
2022 02 11
klimatizacija.hr/ovlazivac-zraka-trotec-b-6-e-proizvod-1319 Ja imam ovaj 3u1 i odličan je Ovlaživač, pročišćivać zraka, ionizator, može se staviti i aromatično ulje Prije sam imala identičan od gorenja, taj se više ne proizvodi Često vam bude na sniženju u ovom web shopu, ja sam ga 400 i nešto kn platila, i neki dan mi je iskočila reklama da je snižen na 400 Jedini aparat za taj novac koji ima sve te funkcije, dosta sam istraživala Sad ovisi što od toga vama treba
2022 02 11
ovaj, odličan ;) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7ebd7f72ecb4d9d94bfb2bdf6f5cdd63.jpg)
2022 02 12
Hvala vam na prijedlozima. ☺ Meni bi samo najvise trebala funkcija ovlazivanja zraka jer zbog grijanja zrak je uzasno suh u spavacoj i svaku noc se budim doslovno sa knedlom u grlu 😒
2022 02 12