Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Haljina i nausnice

Molim savjet, naime, narucila sam haljinu zelenu i dala raditi nausnice u toj boji. Medjutim, haljina je u stvarnoj boji svijetlija nego na web shopu pa mi sad boja haljine malo odudara od boje nausnica. Sto vi mislite? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e3d850937166ecb7bdd7ddf99cbad8ef.jpg)
2022 06 09
Ne kužim dobro šta je na slici sve naušnica... ove ružica tamnija mi je oke, jer je ton isti, al ako je i ovo u krugu boja naušnice( kažem ne kužim točno šta je naušnica) onda mi se čini da su "u ratu" te dvi boje. Kad je, kod kombinacija, samo svjetlija ili tamnija nijansa, meni osobno ne smeta, bitno da je ton boje isti, a ne da se tuku dvi iste boje... Ako se tako dogodi onda ja radije biram drugu boju ili srebro, zlato štagod bolje ide... A ako je ton boje isti mrvu svetlije tamnije, meni je to onda okej. Nadam se da kužite kad kažem "tuku se boje"
2022 06 09
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f2a4fa47a211327f50be2b9ba6b4c210.jpg)
2022 06 09
Boja ruzice i ovog kruzica je u istoj boji, tamozelenoj, dok je haljina svijetlije boje. Kad to stavim na sebe cak izgleda ok. Samo me zanimalo vise misljenja :D
2022 06 09
Na šarenu haljinu bi ja jednostavne nausnice...ovako mi je previse 🙈 mozda ok izgleda kad se obuce haljina ali ovako je tesko predociti..
2022 06 09
> Chanella: > Na šarenu haljinu bi ja jednostavne nausnice...ovako mi je previse 🙈 mozda ok izgleda kad se obuce haljina ali ovako je tesko predociti.. Slažem se i ja s ovim. Ja bi isto nešto jednastavnije na ovakvu haljinu Al Bože dragi, nemamo svi isti ukus, tako da naravno da ćete vi stavit po vlastitom ukusu, a za ovo šta ste pitali u vezi boje.... to mi je okej, meni ne smeta, (kao što već rekoh) razlika u nijansi, ni na meni, ni kad vidim na drugom😃
2022 06 09
Koliko sam uspjela vidjeti ja bih svakako jednostavnije naušnice srebro zlato nekako mi to neide na tu šarenu haljinu, mada je tu teško vidjeti ali baš bih jednostavnije. :D :D :D
2022 06 09
Hvala svima 8-)
2022 06 09
Da, jednostavne.
2022 06 09
Meni je ovo baš super kombinacija. Ta raszlika u nijansi je zamjeetna kad stavite naušnice na haljinu, ali ih nećete tako nositi ;) . Kad su na ušima to neće biti vidljivo ni bitno.
2022 06 10
Za cjelokupni dojam više su mi važne cipele i torba, ne bih se zamarala ovom nijansom, to je sitnica i nitko ju ne vidi osim vas.
2022 06 10
Meni je baš slatko :)
2022 06 12
> Chanella: > Na šarenu haljinu bi ja jednostavne nausnice...ovako mi je previse 🙈 mozda ok izgleda kad se obuce haljina ali ovako je tesko predociti.. To sam bas i ja razmisljala. Meni su nausnice "prebogate" za ovakav dezen haljine, ja bih radije neke jednostavne nausnice stavila na haljinu. Ovako je, za moj ukus, prekicasto. Ali to je moj ukus, to nije nikakvo pravilo. A ove nausnice bih na neku basic haljinu.
2022 06 12