Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Bojanje trenirke

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/80ebf32c1a3cafe74c4cc25a1a3a0120.jpg) Evo jakna kaj je frendica farbala. Znaci bila je svijetloplave boje i ofarbala ju je u crno. Ispala je ruzne plave boje, a farbala je samo nju.
2022 09 12
Bojala sam i ja traperice u plavo i ispralo se, sad sam uzela sivu u mulleru, trenirka je lila, sutra je taj dan😂😂😂. Al, piše da se farba na 40 stupnjeva program za osjetljivo rublje.
2022 09 12
> kkorina: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/80ebf32c1a3cafe74c4cc25a1a3a0120.jpg) > Evo jakna kaj je frendica farbala. Znaci bila je svijetloplave boje i ofarbala ju je u crno. Ispala je ruzne plave boje, a farbala je samo nju. Mislim da je tesko dobiti iz jako svijetlog u crno, trebala je možda dvije boje staviti, ja se nadam da ce meni ispasti dobro. Možda te boje iz Mullera i nusu među kvalitetnijima i možda je to ipak oreniska temperatura. al neznam gdje se još može toga kupiti.
2022 09 12
Aaahaha😂😂😂, jedna nogavica mi je ispala svijetlo siva druga tamnija, tak mi i treba kad gluposti radim. Bezveze pristajem na zamjene iz nekog nepoznatog razloga, još i nadoplatim i uvjeravam samu sebe kak sam super prošla..
2022 09 14
> Nitospitos: > Aaahaha😂😂😂, jedna nogavica mi je ispala svijetlo siva druga tamnija, tak mi i treba kad gluposti radim. Bezveze pristajem na zamjene iz nekog nepoznatog razloga, još i nadoplatim i uvjeravam samu sebe kak sam super prošla.. Uvijek može za po doma! Da, ja sam isto mislila da svjetlije boje lake šale idu u tamnije, nosila sam nedavno jedne odlične hlače sve pošpricanje od fasadnih i grafiterskih boja misleći da će crno sve pokriti. Žena rekla nema šanse, tako da sam se s hlačama vratila doma. Pitala sam u dvije kemijske koje rade i bojenje odjeće.. Kkorina, ova jakna došla kao "normalna" boja trapera..
2022 09 14
Ma, covjek bude ljut na sebe kad tak baci novce. Netreba mi za po doma, NISLIM UOPĆE MI NIJE TREBALA😂😂😂
2022 09 14
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c252461b888be352569e73c49810af4d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e0eaf0de22b31485446e88eeddc9ec55.jpg) Prije eksperimenta, dok sam ju još mogla i prodati, i poslje...
2022 09 14
Da, lijeva osjetno tamnija tj. vaša desna! Baš bezveze..ne znam što se dogodi pa ispadne tako nejednako...ima li išta kvalitetno više na ovom svijetu???? Sve što kupimo i nije baš.....kvalitete su se srozale...odjeća, tehnika, posuđe......čak i keksi nisu više tako fini...znate onaj keks Lada, e pa on je bio fin u prošlom stoljeću, sad ga valjda ni ptice neće..
2022 09 14
Nogavice su svaka od drukčijeg materijala. A, domačice, svaki put kad otvaram kutiju, strepim, pa ih prvo pomirišim😱😱😱napolitanke, mikado, strrrasno, di je tu čokokada, samo maščoba i šečer. Nutela svaki put drugaciji okus ma, cak i ova iz Mullera. 😂😂😂
2022 09 15
> Nitospitos: > Nogavice su svaka od drukčijeg materijala. A, domačice, svaki put kad otvaram kutiju, strepim, pa ih prvo pomirišim😱😱😱napolitanke, mikado, strrrasno, di je tu čokokada, samo maščoba i šečer. Nutela svaki put drugaciji okus ma, cak i ova iz Mullera. 😂😂😂 Nutele sam se odrekla teškom mukom pa ću se praviti da je ne spominjete, slučajno znam jednu gospodičnu u maloj tvornici u Hr, idu dvije linije proizvoda, jedna za Njemačku a jedna za Hr, kod nas umjesto lješnjaka i pistacija idu prezle i jeftinoća, maščobe i šećer. Bilo je i nešto što se zvalo Eurocream, pola bijelo pola smeđe, nemojte to nikako kupiti nikada jer će vas srušiti u nesvijest ta grozota..e sad, da mi se dočepati originalne recepture otvorila bih pogon za proizvodnju..
2022 09 15
Ja sam jela eurokrem kao mala, nisam znala za bolje 🙄dok nije došla kinder lada, a za nutellu znam, isto kao i kinder bueno,jedno je u mulleru, a drugo u konzumu... A, od nasih jedino još kraševa tortica valja, drugo je nejestivo. Bilje da neznamo recepturu za nutellu , sokirali bi se kaj sve nutra ide, najmanje ljesnjaka i kakaa, al kad je fina...
2022 09 15
1 2