Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Bež plava boja kose

Znači godinama radim bijele pramenove, ali ih sad jedno vrijeme nisam radila. Izrast je popriličan, nekih 10 cm. Moja prirodna boja, tamno plava, a dole su bijeli pramenovi. Sad sam naručila svjetlo bež plavu boju za kosu i planirala sam o bojati samo taj svjetli dio koji je blajhan na foliju i prijelaz izblendati cesljom :D Tako da mi gore bude moja prirodna boja, a dole bež Je li netko to radio? Nijansa je 8.32 Mislite da ce dobro uhvatiti na blajhano?
2022 10 25
Jel to keune? Ja sam davno koristila tu bež boju i bas je bezlična bila, ali posto imate dvije nijanse, možda nece biti loše. na blajhano ce vam ja mislim jako uhvatiti. A, ako nece valjati, brzo ce se isprati
2022 10 25
Nisam keune. Narucila sam s neke stranice frizerske opreme 🤷🏼 S obzirom da imam ekstenzije vec 6 mjeseci, tako da imam veliki izrast S ekstenzijama super izgleda, dolje bijelo, gore moja boja, bas se stopilo Sad zelim promjenu malo i da se kosa oporavi dok opet ne stavim ekstenzije 🤗
2022 10 26
Ja nebi mijenjala, super je boja, baš surferska, koja se tesko dobije, ja imam skroz kratku kosu i najbolje mi je kad ta plava abšisa na suncu, ali drzim fige kad ste već odlučili.
2022 10 26