Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Mango outlet black friday

Imam pitanje vezano za dolazak stvari na zalihu na mango outletu. Planirala sam kupiti nešto robice sad za black friday sniženja, no nisam očekivala da će popusti početi tako rano. Išla sam složiti košaricu u ponedjeljak popodne i većina tog što sam željela je bilo pokupovano i čini mi se da zalihe nisu obnavljali. Planirala sam se probuditi danas u 5 da provjerim obnavljaju li zalihe, no zaspala sam. Ima li tko da je ovaj tjedan uspio kupiti nešto što je bilo rasprodano pa je naknadno došlo na zalihu ili ipak ne obnavljaju zalihe ,:) Također, javite se ako tko kupuje na njihovom plus size odjelu, plus size veličine mi nisu baš jasne. Ja u pravilu nosim majice mango L, a sviđa mi se jedna majica koja je samo na plus size odjelu i tamo mogu uzeti 1XL, a prema njihovoj tablici veličina mi se čini da bi to bio XXXL pa si mislim da bi mi to bilo preveliko i nisam sigurna vrijedi li riskirati jer ne planiram vraćati. Hvala svima koji pročitaju i odgovore i želim svima sretnu black friday kupovinu :")
2022 11 25
Popunjavaju zalihe, jednom sam uhvatila kaput nakon 2 tjedna čekanja i par majica koje sam pikirala na ljetnom sniženju tek za black friday :') Ako ne bude sad, može se pojaviti i za božićno sniženje
2022 11 25
Dopunjavaju, a i sve što je vraćeno jer nekom nije odgovarala veličina ide ponovno u prodaju :)
2022 11 25
Hvala:)
2022 11 26
Paket sam naručila 20.11., još mi je stanje paketa “narudzba primljena” danas je 30.11., može li mi neko reci je li to normalno? Prvi put sam naručila sa Mango outlet dosad uvijek Mango i niikad problema. To mi je predug vremenski period, prijateljica koja je naručila 23.11.svoje već je jučer dobila na adresu 🥹
2022 11 30
I ja sam naručila 20.11., piše da je narudžba "u pripremi".
2022 11 30
> Billy5: > I ja sam naručila 20.11., piše da je narudžba "u pripremi". Nadam se da će nam sto prije poslati, bas sam uhvatila brutalan popust na traperice, par po cca 60 kn 🤪
2022 11 30
Dobila sam mail da kasne zbog logističke pogreške. 😉
2022 11 30
> Billy5: > Dobila sam mail da kasne zbog logističke pogreške. 😉 i ja, ne nadam se da ce mi doci sljedeci tjedan :(, ali dobro je nek dode samo hahahha
2022 12 01
Upravo mi je danas dosao paket, od mojih 16 narucenih odjevnih komada u iznosu 703 kn, dosla su samo 4 i naplacena 352 kn. Kako su sve bili manji proizvodi mislila sam da samo kaputa nema ( jer je on nakskuplji), a ostalo je sve u redu. No medutim kada sam malo poslije otvorila paket ostala sam u soku, 4 proizvoda?!?! I jos iznos skoro pola od cijele narudzbe. Razocarana sam strasno i luda sto odmah nisam otvorila paket i odbila ga, ali zaista za takvu jednu firmu nisam ocekivala da ce biti potrebe i isla na povjerenje. Mislim da je ovo bila moja prva i zadnja narudzba.
2022 12 02