Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kako ozivjeti kosu....

U poplavi preparativne kozmetike koja se reklamira,izgleda i mirise,sve je manje mjesta za mocne prirodne preparate koji su i jeftini s obzirom na ucinkovitost.Moje pravo otkrice za kosu i kozu su biljna ulja,isprobala sam ulje ricinusa i ulje crnog kima,ousevljena sam.Sve mozete izguglati i sve sto sam i sama procitala je tocno jer sam se uvjerila.
2023 01 20
> KreativnoSelo: > Moja se kosa jako petlja pa sam nakon godina korištenja tangle teezer četki otkrila olivia garden četke i preporod! Imam dugačku kosu i doslovno 3x prođem četkom kroz cijelu i bez ikakva čupanja je raščešljana. > Kažem, jer neke četke lome vlasi također, pa i to škodi oporavku kose, usporava ga. > Kapsule nisam pila pa o tome nemam što reći. Možda se javi netko i po tom pitanju. Gdje ima za kupiti tih Olivia Garden četki? Vidjela sam da ima na Notinu. Ima li možda još negdje? U nekom drugom dućanu, da nije web shop...
2023 01 21
Sanjica, tih četki imate u Farmacia ljekarnama, tamo sam kupila. U Cityju west sam ih vidjela u frizerskom salonu, izložene. Svoju sam platila 125 kn.
2023 01 23
Ricinusovo ulje pomiješano sa ružmarinovim ili samo ricinusovo, pakung prije pranje nekih 3-4 sata mi je jako oporavio kosu. Da se lijepa boja dobiti bez tih agresivnih sredstava ali postepeno te često ošišati bar 1 cm. Ako se kosa doslovce spali jedno joj pomaže šišanje ali važno da iz korijena raste dobra. Ništa od te kozmetike i dosta skupe mi nije pomoglo samo trošenje puno novca ništa to više nije kakovo je bilo svemu nažalost kvaliteta jako loša. Ako Vam je pregusto ulje možete samo po sredini tj. razdjeljak namazati prije pranja isto će pomoći i to dosta meni je puno pomoglo. Sretno, jer kad nam kosa nije u redu badava sve ostalo bar se ja tako osjećam.
2023 01 23
> sanjaurban: > Sanjica, tih četki imate u Farmacia ljekarnama, tamo sam kupila. U Cityju west sam ih vidjela u frizerskom salonu, izložene. Svoju sam platila 125 kn. Hvala puno 🤗
2023 01 23
> mkrpice: > Preporucam mertz tablete za kosu i nokte ( ako imate nekog u De da vam posalje drugacije su nego nase a uz to i jeftinije) > Takoder preporucam Yasenka zeleni kolagen - skinage COLLAGEN ELEGANCE 10.000 Nemojte bacat novce bezveze na kolagen 😂 Ali Mertz tablete su odlične 🔝🔝
2023 01 23
Škare pa onda tek njegovat kosu🙂
2023 01 23
Osisala sam je do ramena pa sad planiram sa Ricinusovim uljem. Kupila sam i kokosovo pa ga planiram sa tim mjesat. Ne ocekujem rezultate preko noci naravno, ali mi je vec lakse sto sam pocela poduzimati nesto povodom tog
2023 01 24
šišanje, maske za kosu, paziti na prehranu (dugoročno), osobno pijem dodatak prehrani od sensilaba (hair, nails and skin) i kolagen od yasenke. to kombiniram s pauzama jer je dosta skupo, ali čini čuda za kosu i nokte, za kožu ne znam nisam ni prije imala pretjerano problematičnu.
2023 01 25
Piskavica prah ❤️
2023 02 05
Profil Zlatokosa na fejsu.. sve što vam treba za kosu, moja se preporodila
2023 02 26
1 2