Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANT Ivo Puškarić!

Drage krpicarke ovo nije tema povezana s krpicama, ali zasto ne i ovdje napisati pa ce mozda nekome nesto znaciti. Znaci lik ima firmu Toro interijeri. Uzme avans i naravno ne javlja se poslije. Ne znam cime se sve bavi, nama je trebao rolete napraviti, tako da pripazite. Ima puno previse ovakvih "majstora" tako da mislim da bi trebalo upozoriti na ovakve.
2023 01 30
Sam si je dao 5 zvjezdica na Toro interijeri... google. :') :s Jel vam potpisao neki ugovor? Imate li dokaz da je dobio avans? PItam jer ga možete prijaviti na policiji.
2023 01 31
Nazalost nemam nikakav dokaz jer uplata nije isla sluzbeno, a i iznos je manji od 2000kn. Idiotski potez, sve znam ali nekad napravimo neke glupe stvari koje si ne mozemo objasniti 🤣 Pa barem da upozorim druge da se ne zeznu jer si mozda isto netko pomisli da se nece sramotiti za toliko pa hajde
2023 01 31
Šteta, no eto, nažalost pouka za ubuduće. Nas je isto tako jedan, za stepenice. Budući to sve s prijavom, sudom, tako sporo ide, čovjek i dalje "radi" odnosni potkrada okolo. Tako je malo kvalitetnih radnika ostalo u Hr, pa onda u pored takvih ovakvi varalice lakše operiraju.
2023 01 31
Jedan od rezultata kad mu se ime napiše je i ova tema, pa neka barem neke druge ne uspije zavaljati.
2023 01 31
> KreativnoSelo: > Šteta, no eto, nažalost pouka za ubuduće. > Nas je isto tako jedan, za stepenice. Budući to sve s prijavom, sudom, tako sporo ide, čovjek i dalje "radi" odnosni potkrada okolo. > Tako je malo kvalitetnih radnika ostalo u Hr, pa onda u pored takvih ovakvi varalice lakše operiraju. To ste dobro rekli. Prestrasno. Tako i ovaj. Saznala sam da ima nekoliko prijava na policiji ali naravno kako to kod nas ide nista to ne znaci. Barem da mu ime iskace na guglu da se jos netko ne zezne
2023 01 31
Ne znam kako i gdje ste dogovorili i dali novce. A da mu se javite da trebate popravak nečega, dogovorite avans i kada dođe po novce lijepo ga dovedete u red.
2023 01 31
Moju obitelj je jedan sličnog profila zavaljao za popriličan iznos pri uređenju kuće. Kad smo napokon shvatili da čovjek ne misli završiti radove, da je svu lovu koju je dobio potrošio te da nam je pokrao masu materijala, krenuli smo pravnim putem. Onda je čovjek umro... :| Valjda nikad nije bilo teško pronaći poštenog čovjeka za radove nego danas. Užas.
2023 01 31
> Boston: > Ne znam kako i gdje ste dogovorili i dali novce. A da mu se javite da trebate popravak nečega, dogovorite avans i kada dođe po novce lijepo ga dovedete u red. Na najgluplji moguci nacin, placeno preko air casha. Poslao je svoju osobnu tako da imam sve njegove podatke. Tako da je jedino to opcija. Nazalost nisam jedina, ima dosta prevarenih a ne bavi se samo time nego i iznajmljuje apartmane i ko zna sta jos. Uzme neki avans za nocenja pa kao otkaze rezervaciju i pare nikad ne dobijete.
2023 01 31
> ValkyrieBlue: > Moju obitelj je jedan sličnog profila zavaljao za popriličan iznos pri uređenju kuće. > Kad smo napokon shvatili da čovjek ne misli završiti radove, da je svu lovu koju je dobio potrošio te da nam je pokrao masu materijala, krenuli smo pravnim putem. Onda je čovjek umro... :| > Valjda nikad nije bilo teško pronaći poštenog čovjeka za radove nego danas. Užas. Boze sacuvaj, prestrasno. Srecom ovdje se ne radi o nekom velikom iznosu i pozdravila sam se s parama ali bome cu ga razapet na svim mogucim platformama. Ali ovakve price kao vase cujem i precesto u zadnje vrijeme. I to da su ih prevarili neki obiteljski prijatelji ili nekoga koga znaju citav zivot. Znaci kome vise vjerovati danas
2023 01 31
> Chinchilla: > > ValkyrieBlue: > > Moju obitelj je jedan sličnog profila zavaljao za popriličan iznos pri uređenju kuće. > > Kad smo napokon shvatili da čovjek ne misli završiti radove, da je svu lovu koju je dobio potrošio te da nam je pokrao masu materijala, krenuli smo pravnim putem. Onda je čovjek umro... :| > > Valjda nikad nije bilo teško pronaći poštenog čovjeka za radove nego danas. Užas. > Boze sacuvaj, prestrasno. Srecom ovdje se ne radi o nekom velikom iznosu i pozdravila sam se s parama ali bome cu ga razapet na svim mogucim platformama. > Ali ovakve price kao vase cujem i precesto u zadnje vrijeme. I to da su ih prevarili neki obiteljski prijatelji ili nekoga koga znaju citav zivot. Znaci kome vise vjerovati danas Heh, ne bi vjerovali ali taj čovjek je i bio poznanik, odnosno išao u osnovnu školu s mojom majkom. I dan danas kad se sjetim, a prošlo je valjda već skoro 10 godina, bijes me obuzme. I nikom ništa, naravno mi nismo bili jedine osobe koje je prevario i valjda su ga mnogi ljudi okolo tražili... zato i je tako mlad s 50 i nešto godina umro od srčanog udara. Koma, ali da... to mi je bila lekcija da nikada više ništa ne radim bez dokaza o uplati/kapari/radovima... S Vama se i više nego suosjećam i podržavam Vas u namjeri da to razglasite na svim mogućim mrežama!
2023 01 31
> ValkyrieBlue: > > Chinchilla: > > > ValkyrieBlue: > > > Moju obitelj je jedan sličnog profila zavaljao za popriličan iznos pri uređenju kuće. > > > Kad smo napokon shvatili da čovjek ne misli završiti radove, da je svu lovu koju je dobio potrošio te da nam je pokrao masu materijala, krenuli smo pravnim putem. Onda je čovjek umro... :| > > > Valjda nikad nije bilo teško pronaći poštenog čovjeka za radove nego danas. Užas. > > Boze sacuvaj, prestrasno. Srecom ovdje se ne radi o nekom velikom iznosu i pozdravila sam se s parama ali bome cu ga razapet na svim mogucim platformama. > > Ali ovakve price kao vase cujem i precesto u zadnje vrijeme. I to da su ih prevarili neki obiteljski prijatelji ili nekoga koga znaju citav zivot. Znaci kome vise vjerovati danas > Heh, ne bi vjerovali ali taj čovjek je i bio poznanik, odnosno išao u osnovnu školu s mojom majkom. I dan danas kad se sjetim, a prošlo je valjda već skoro 10 godina, bijes me obuzme. I nikom ništa, naravno mi nismo bili jedine osobe koje je prevario i valjda su ga mnogi ljudi okolo tražili... zato i je tako mlad s 50 i nešto godina umro od srčanog udara. Koma, ali da... to mi je bila lekcija da nikada više ništa ne radim bez dokaza o uplati/kapari/radovima... > S Vama se i više nego suosjećam i podržavam Vas u namjeri da to razglasite na svim mogućim mrežama! Pa stvarno ne mogu vjerovat kako neki ljudi nemaju srama. Karma ga je sustigla ali vi svakako nemate nista od toga. A stvarno zalosno da ima toliko ovakvih iskustava.
2023 01 31
Ne znam što je s ljudima više. Nekako zbog vlastite mirnoće još mislimo kako je sve s računom puno bolje i sigurnije, no nije ni to uvijek tako. Nemaš se kome požaliti, jer sve to traje. Ostaje nam jedino ovako upozoravati druge. Mi smo u proteklih dvije godine susreli se s puno majstora. Svi su hvalili svoj rad i svatko je od njih nešto površno napravio pa mi sami morali popravljati. Jedni prijatelji su nam isto u gradnji, prolaze istu stvar. Drugi opet poznanici uređuju kuću, sve došlo u krivim mjerama, čekaju dugo neko riješenje. Svašta ima. Muž se čak dogovorio i sa susjedom da razmjene svoje usluge i znanje da si pomognemo jedni drugima da ne plaća svatko od nas majstore. Muž otišao za par dana, sa svojim materijalom odradio posao, a susjed kod nas još nije bio, od tada prošlo dvije godine. Sretan je onaj tko ima svoju kuću koju je napravio/kupio ranije. Ovo sad što se dešava je pravi cirkus.
2023 01 31
Prevarant s ovim profilom - mofyiyudra. Pazite.
2023 02 01
> Eisen77: > Ne znam što je s ljudima više. > Nekako zbog vlastite mirnoće još mislimo kako je sve s računom puno bolje i sigurnije, no nije ni to uvijek tako. Nemaš se kome požaliti, jer sve to traje. Ostaje nam jedino ovako upozoravati druge. Mi smo u proteklih dvije godine susreli se s puno majstora. Svi su hvalili svoj rad i svatko je od njih nešto površno napravio pa mi sami morali popravljati. Jedni prijatelji su nam isto u gradnji, prolaze istu stvar. Drugi opet poznanici uređuju kuću, sve došlo u krivim mjerama, čekaju dugo neko riješenje. Svašta ima. > Muž se čak dogovorio i sa susjedom da razmjene svoje usluge i znanje da si pomognemo jedni drugima da ne plaća svatko od nas majstore. Muž otišao za par dana, sa svojim materijalom odradio posao, a susjed kod nas još nije bio, od tada prošlo dvije godine. > Sretan je onaj tko ima svoju kuću koju je napravio/kupio ranije. Ovo sad što se dešava je pravi cirkus. Eto sve ste rekli. Jedino sta nam preostaje je da se sto dalje prosiri glas o ovakvima da ih se ljudi klone. Iako eto cujem da ljudi budu zadovoljni s uslugom i zovu opet istog majstora za drugi posao i drugi put ih onda izradi tako da... Jedina sigurnost koju mozemo imat je da se sami uhvatimo posla
2023 02 01