Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Preporuka pudera

Pozdrav zenice Trebala bi preporuku pudera za normalnu do mjesovitu kožu, ljeti se malo više masti T zona, a zimi bude povremeno suha. Imam cisti ten tako da mi ne treba neko ultra prekrivanje, više da izjednaci ten i da stoji na mjestu tokom dana. Svi koje sam probala do sad mi nakon 3h nošenja izgledaju koma, tj postanem si ružna sa šminkom, ne znam jel neko još ima taj problem 😅
2023 03 24
Pozdrav, moji favoriti: YSL - all hours foundation, lijepo prekrivanje i baš fino stoji Mac - studio fix fluid Imam slični tip kože kao i vi (laganu prednost dajem YSL-u, vrijedi svake kune)
2023 03 24
koliko novaca mozete izdvojiti? od drogerijskih pudera su dobri Loreal infallible i Revlon, imaju 2 vrste za masnu i suhu kožu i dosta velik izbor nijansi u Mulleru. Ako bi nešto skuplje Estee Lauder ili Dior Forever. Ja sad koristim Lancome Idole, ali ako ste malo suhi možda vam nece odgovarati
2023 03 24
Neki drogerijski bi ipak. Muller mi ima malo to much cijene
2023 03 24
draga iskreno, najbolji sto se tice omjera cijene i kvalitete i dugotrajnosti pudera-GIORGIO ARMANI SILK. Pogotovo za kozu kakvu vi imate..Isprobajte u nekoj drogeriji
2023 03 24
Pogledajte na notinu. Znaju imati akcije i na te skuplje pudere i na drogerijske. Ja trenutno koristim Bourjois Healthy Mix, na notinu ga platila nekih 40 kn 😊
2023 03 24
> mikicisba: > draga iskreno, najbolji sto se tice omjera cijene i kvalitete i dugotrajnosti pudera-GIORGIO ARMANI SILK. > Pogotovo za kozu kakvu vi imate..Isprobajte u nekoj drogeriji Ja imam taj i uopće nisam zadovoljna, žali bože novaca koliko su ga nahvalili. Prije toga sam koristila Estee Lauder double wear i on traje dugo, ali bi rekla i da je teži za kožu, iako i oni imaju sad neku light verziju, pa ću se svakako vratit tom puderu kad ovaj potrošim do kraja(u svakom slučaju radije isprobajte ujutro u parfumeriji puder i nosite ga cijeli dan pa vidite kako će Vam odgovarat)
2023 03 24
Loreal True Match
2023 03 24
Je, to mi je ružno na ženama kad vidim da je puder popustio, ružno izgleda na danjem svjetlu. Jeste li probali s toniranim kremama? One imaju puno rjeđu teksturu i puno se bolje ponašaju. Ne šminkam se baš, ali imam uvijek jednu toniranu za "specijalne prilike", imate onih koje se prilagođavaju svakoj boji kože, srednje svijetle izgledaju, to je meni odlično... puderi su mi baš kao žbuka, još ako su loše naneseni ili se vidi velika razlika između lica i vrata u boji, to mi nije krasno.
2023 03 25
Slažem se sa sanjom nakon dugi niz godina korištenja pudera, sad sam se našla u toniranim kremama i stavljam ih svaki dan prezadovoljna, puder sam zadnji put stavila za jednu prigodu i umivala se jer sam si bolje izgedala sa toniranom kremom., e sad mislim da to dosta ovisi o koži , nekome će odgovarati nekome neće netko voli svjetliji ten neko tamniji, tako da moj savjet isprobajte što Vam odgovara. Imam dosta suhu kožu pa prvo stavim kremu i onda preko toniranu i super cijeli dan. :D
2023 03 25
Wet n WIld photofocus !!! Fantastičan!
2023 03 26
> IvanaAnic: > Pogledajte na notinu. Znaju imati akcije i na te skuplje pudere i na drogerijske. Ja trenutno koristim Bourjois Healthy Mix, na notinu ga platila nekih 40 kn 😊 Ovo i ja imam i super je...
2023 03 26
> Suuuncica1092: > Loreal True Match Ovaj je isto dobar :-) Nešto oko 10 eura
2023 03 26