Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Vrijednost kovanica

Hej, načula sam da su francuski euri iz 1999. vrijedni i rijetki. Ima li netko znanja o tome? Skuplja li to netko? Što s time? Tnxx
2023 03 27
Ne znam za tu godinu, ali općenito su svi novi primjerci vrijedni. Ja sam sačuvala dva seta naših novih eurića i centa, znači čistih, sjajnih. Vidjet ćemo kolika će vrijednost biti kasnije. Inače su mi ovi centi tako ružne kovanice. Brzo "ostare". Mislim da će zato novi očuvani primjeri biti na vrijednosti.
2023 03 28
E da, pitali ste što s time 😁 Možete ih probati staviti u neke oglasnike pa vidjeti ima li potražnje. I isplati li vam se to čuvati ili prodati nekim kolekcionarima. Stvarno ima kovanica koje su prava rijetkost i netko ih želi imati bez obzira na vrijednost.
2023 03 28
Mislim da sam vidjela neku stranicu ili app kod jedne cure u kafiću gdje se može provjeriti rijetkost kovanica. Pa onda vidiš jel ti se isplati čivati. Ali nisam pitala kako se zove, možda da saznate
2023 03 28
> VeraM36: > Mislim da sam vidjela neku stranicu ili app kod jedne cure u kafiću gdje se može provjeriti rijetkost kovanica. Pa onda vidiš jel ti se isplati čivati. Ali nisam pitala kako se zove, možda da saznate ima CoinDetect i još neke..mislim da slikaš novčić pa dobiješ info..treba isprobati..
2023 03 28
Imaš na Fejsu dosta stranica gdje numizmatičari znaju više o tome pa tamo pitaš :)
2023 03 30
Ta kovanica iz francuske, mislim da je 1€ iz 1999., najvrijednija je ona na kojoj grana drveca prelazi preko slova F ☺️
2023 04 01
Hvala svima, provjerim :)
2023 04 04