Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

ONLINE NARUČIVANJE

> mod.mk: > > onlineshop.cro: > > Poštovani, > > ne znam kako jutros, ako sam tek prije 2 sata otvorila profil na mojim krpicama? > > No, nikakav problem. Ja sam svakako objavila po određenim kategorijama svoju temu, tako da mi je samo bitno da ostane barem na jednoj. Znam da je jedna ostala pod "moda", no sad je pod "online naručivanje". I to je to, riješeno. Trebao mi se netko od odgovornih osoba javiti u porukama i pokazati mi pravila i uputiti me na pravi forum ili mi pravila poslati na mail adresu. 🤝🏻 > Ok ... nije jutros, u 12.49 su brisane teme ;) > Na pridržavanje Pravila ste pristali registracijom na stranicu. Molim sa opisa profila obrišite link > na Inst. stranicu, nisu dozvoljeni linkovi na druge stranice. Molim Vas da mi sve detalje pošaljete putem mail adrese.
2023 04 05
> onlineshop.cro: > > mod.mk: > > > onlineshop.cro: > > > Poštovani, > > > ne znam kako jutros, ako sam tek prije 2 sata otvorila profil na mojim krpicama? > > > No, nikakav problem. Ja sam svakako objavila po određenim kategorijama svoju temu, tako da mi je samo bitno da ostane barem na jednoj. Znam da je jedna ostala pod "moda", no sad je pod "online naručivanje". I to je to, riješeno. Trebao mi se netko od odgovornih osoba javiti u porukama i pokazati mi pravila i uputiti me na pravi forum ili mi pravila poslati na mail adresu. 🤝🏻 > > Ok ... nije jutros, u 12.49 su brisane teme ;) > > Na pridržavanje Pravila ste pristali registracijom na stranicu. Molim sa opisa profila obrišite link > > na Inst. stranicu, nisu dozvoljeni linkovi na druge stranice. > Molim Vas da mi sve detalje pošaljete putem mail adrese. Link na pravila ste dobili u jednoj od prethodnih poruka.
2023 04 05
I za sve imformacije o našem poslovanju provjerite na fin info. Netko itekako legalno stoji iza ovog računa, a i svaka klaveta javno ulućena prema našoj stranici ubuduće će biti kažnjavana.
2023 04 05
> mod.mk: > > onlineshop.cro: > > > mod.mk: > > > > onlineshop.cro: > > > > Poštovani, > > > > ne znam kako jutros, ako sam tek prije 2 sata otvorila profil na mojim krpicama? > > > > No, nikakav problem. Ja sam svakako objavila po određenim kategorijama svoju temu, tako da mi je samo bitno da ostane barem na jednoj. Znam da je jedna ostala pod "moda", no sad je pod "online naručivanje". I to je to, riješeno. Trebao mi se netko od odgovornih osoba javiti u porukama i pokazati mi pravila i uputiti me na pravi forum ili mi pravila poslati na mail adresu. 🤝🏻 > > > Ok ... nije jutros, u 12.49 su brisane teme ;) > > > Na pridržavanje Pravila ste pristali registracijom na stranicu. Molim sa opisa profila obrišite link > > > na Inst. stranicu, nisu dozvoljeni linkovi na druge stranice. > > Molim Vas da mi sve detalje pošaljete putem mail adrese. > Link na pravila ste dobili u jednoj od prethodnih poruka. Poštovana, ovo nisu poruke. Ovo je javni forum. Molim da mi administratori stranice pošalju sve transparentno na mail.
2023 04 05
> onlineshop.cro: > I za sve imformacije o našem poslovanju provjerite na fin info. Netko itekako legalno stoji iza ovog računa, a i svaka klaveta javno ulućena prema našoj stranici ubuduće će biti kažnjavana. Vi znate da trenutno reklamirate Instagram profil koji nudi usluge kupovanja uz proviziju? Web stranica ne radi, na Instagram profilu nigdje ne pišu podaci o firmi? Sve znate, vaš poslovanje možemo provjeriti, a takve osnovne stvari ne znate? Btw. nitko Vam nije dužan slati nikakva pravila, to ste dužni pročitati prilikom registracije kojom ste prihvatili pravila stranice koju koristite. I to bi trebali znati kao ozbiljni poduzetnik.
2023 04 05
Pogriješila sam stranicu. Moram se spustiti na Vaš nivo kako bi me bolje razumijeli 🤣
2023 04 05
Bez brige, zatražila sam trajnu deaktivaciju profila , a tužbu ću svakako podnjeti prema ovoj platformi. Ona sama po sebi nije legalna u RH jer tu nitko ne odgovara sa svojim OIB-om. A svaki prodavač to mora, i platforme kao takve koje nude oglašavanje moraju raditi po Zakonu. Stati ćemo tome na kraj.
2023 04 05
Ovo Vam je Ormaric_iz_Pule ljudi, sje*ala se s ovom zadnjom porukom. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8c5df173915154aa0f620c957dc54bac.jpg)
2023 04 05
Specificirano jest, ali i dalje nije potpuno jasno gdje je točno ta granica između toga da se netko “rješava” rabljenih predmeta ili obavlja neregistriranu djelatnost u svrhu ostvarivanja dobiti. No, sa strane kupca, iz Inspektorata tvrde da se jedino s računom – računa. 🤣 draga moja, bolje brisi svoju robicu
2023 04 05
Nije jasno samo tebi, zato i postoje stručnjaci koji ti mogu obrazložiti, samo ti stručnjaci koštaju oko 100 eura/sat, a ja ti ovdje tih 100 eura neću pokloniti. U svakom slučaju, vjerujem da će admin ovu situaciju vrlo brzo riješiti, kao i svaku prije s tobom.
2023 04 05
Što prije da mi obriše profil. Ovo je strašno.
2023 04 05
> onlineshop.cro: > Specificirano jest, ali i dalje nije potpuno jasno gdje je točno ta granica između toga da se netko “rješava” rabljenih predmeta ili obavlja neregistriranu djelatnost u svrhu ostvarivanja dobiti. No, sa strane kupca, iz Inspektorata tvrde da se jedino s računom – računa. 🤣 draga moja, bolje brisi svoju robicu Na rabljene predmete je nekad netko platio porez, jer kako bi ih inače iznio iz dućana? A prodavanje nove robe, sa etiketom, sa naplaćivanjem poreza zahtijeva otvaranje obrta. Koji je Vaš poslovni Oib? Informacije o pravnim osobama su javno dostupne na stranicama FINA-e.
2023 04 05
https://mojekrpice.hr/forum/t/280004/prijava-profila-klevece-i-prijavljuje-nove-korisnice?page=1&
2023 04 05
ajme kakav ružni način da mi se ulazi u inbox s pitanjem koji ja problem radim na temi.,..
2023 04 06
Iskreno, dobro da mi je uletila u inbox, jer da nije, ne bih znala da se radi o Ormaric_iz_Pule. Jasno je od starta bilo da nešto ne štima, ali ovako se u 10 minuta otkrila haha Inače pristup joj je takav, ružan, blagoslivljanje pa proklinjanje, prijetnje i slično.
2023 04 06