Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poziv svim krpičarkama

Pozdrav krpičarke. Prije neka dva tjedna pokrenula sam web stranicu/portal novikorijeni.com Pisem o temama povezanosti s prirodom, roditeljstvu, zdravlju - ali u praktičnom tonu, dakle gotovo nakon svakog teksta imate ideju koju možete napraviti već danas. Spominjem čak i kupovanje rabljene odjeće u članku o štednji, tako da ću možda napraviti i članak posebno o krpicama. Puno ćete mi pomoći ako pogledate malo stranicu,imam i face i insta profil pod istim nazivom novikorijeni Šaljem i prijedloge za čitanje u komentaru
2023 04 08
Da, nisam znala da mi nece dozvoliti stavljanje linkova. Pogledajte same, tekst o biofiliji. Logorskoj vatri, diy poklonima i 4 receota za uakranu sunku...zracne i sumske kupke... Hvala vam! Cekam komentare 😊
2023 04 08
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b3fce66bee24df443a600fe3ca13c3f9.jpg) Tekst o biofiliji, meni jedan od najjj🌿
2023 04 08
Novi članak je vani.... Hvala onoj krpičarki koja je navratila na stranicu o:)
2023 04 10
Super portal! Baš imate dobre ideje,a i lijepo pišete!
2023 04 11
Jako lijepa stranica, zanimljivi tekstovi i vidi se da imate smisla za pisanje. Nadam se da će stranica zaživjeti. ;)
2023 04 11
Baš lijepo! Sretno!
2023 04 21
Odlično! Teme za svakoga! Baš sam sinoć do kasnih sati imala razgovore na temu detoxa i ako mi ovo nije bio znak za započeti - odnosno uvesti bitne promjene u već započeto onda ne znam što je 🥰 na lijepo vikend jutro podigli ste mi motivaciju i puno vam hvala 🤗 stranica je prelijepa i drage dame obavezno bacite oko, oduševit ćete se koliko i ja ❤️
2023 04 29
Predivno, superrrrrrrrr! Sretno! :")
2023 04 29