Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Paketomat - pomoć

Pozdrav, evo i u moj grad je stigao paketomat. Nisam nikad slala, pa me zanimaju vaša iskustva. I kako zapakirate stvar koju šaljete, dobije li se kutija kao na tisku ili? 🥰
2023 05 18
pozz! možda najbolje da si pogledate video s linka: https: // youtu.be/UfvAvNcs9Bg sami pakirate kod kuće u vašu kutiju, i napomena možete platiti samo karticom. meni je ok jer je potpuno ista cijena za bilo koju veličinu paketa koji šaljem :)
2023 05 18
Ja sam par puta slala, stvar koju saljem zapakiram u kutiju koju imam kod kuće i adresiram. Ne dobije se kutija.
2023 05 18
Kutiju uzmete besplatno u pošti 😉 ako pakirate u svoju morate paziti na mjere pa je po meni lakše jednostavno otići u poštu i uzeti njihovu kutiju na koju napišete adresu i slijedite upute na paketomatu.
2023 05 18
Spakirate u svoju kutiju.Na kutiju napišete svoje i primateljeve podatke i brojeve mobitela. Trebate paziti da kutija stane u pretinac paketomata.Na paketomatu upišete svoj i primateljev broj mobitela, odaberete mjesto isporuke i platite karticom. Meni je super
2023 05 18
Hvalaaa svimaa ❤️🥰
2023 05 18
da li se moze ispuniti online taj dio sa primateljem i posiljateljem kao kod Tisak paketa?
2023 05 18
Koja je cijena slanja?
2023 05 18
> Hana123: > Kutiju uzmete besplatno u pošti 😉 ako pakirate u svoju morate paziti na mjere pa je po meni lakše jednostavno otići u poštu i uzeti njihovu kutiju na koju napišete adresu i slijedite upute na paketomatu. Zar se ne naplaćuju kutije u pošti?
2023 05 18
> Vikili: > Koja je cijena slanja? Cijena je 2,64 EUR
2023 05 18
> Ppet_ra: > da li se moze ispuniti online taj dio sa primateljem i posiljateljem kao kod Tisak paketa? Nisu stavili tu mogućnost
2023 05 18
> Vikili: > Koja je cijena slanja? 2,65 E
2023 05 18
Ja sam slala u začjepljenoj kesi, stiglo.
2023 05 18
> iskrica83: > > Ppet_ra: > > da li se moze ispuniti online taj dio sa primateljem i posiljateljem kao kod Tisak paketa? > Nisu stavili tu mogućnost znaci na displeju odaberem lokaciju paketomata primatelja (ili postu), trebam utipkati svoj i primateljev broj mobitela, te ime i prezime primatelja ukoliko ide na postu? a na sam paket da napisem isto te informacije (ime, prezime i br mobitela) ili treba i adresu za svaki slucaj? :)
2023 05 18
> ProdajaOdjece7: > > Hana123: > > Kutiju uzmete besplatno u pošti 😉 ako pakirate u svoju morate paziti na mjere pa je po meni lakše jednostavno otići u poštu i uzeti njihovu kutiju na koju napišete adresu i slijedite upute na paketomatu. > Zar se ne naplaćuju kutije u pošti? Nee, ja sam dva puta pitala tetu u pošti, sve mislim krivo sam ju skužila ali ne, nisam platila ni cent 🤷🏼‍♀️ žena mi još spakirala to što sam imala i objasnila mi kako se šalje, kad sam prvi put slala.
2023 05 18
1 2