Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Paketomat - proces slanja pošiljke

Drage krpičanke molila bih vas ako mi možete pomoći oko slanja paketa putem paketomata .. Kako ide proces? Od prvog do zadnjeg koraka.. Hvala vam unaprijed! ♡
2023 06 06
Pozdrav Dođete do paketomata. Provjerite u koji pretinac bi Vam išao paket. Stisnite Pošaljite paket,označite veličinu paketa, nađite odredište kamo ide,upišete primateljev broj mobitela, svoj broj mobitela.Onda traži da platite karticom.Nakon toga se otvori pretinac. I postoji mogućnost, da ispiše račun ili da dođe na mail.Meni je sigurnije da dođe na mail, a Vi kako želite. Imate već tema na krpicama, upišite u google. A imate i stranici pošte
2023 06 06
Imate vec takve teme otvorene. A bome i upute na internetu. Sta se svima sve mora crtati. 🙂
2023 06 06
https://mojekrpice.hr/forum/t/278635/paketomat-posta Lijepo Vas pozdravljam ;) Bila je tema o tome, škicnite malo, možda pomogne :D Tema je otvorena u vrijeme dok su još bile kune, poštarina je sad 2,64 eura. Ak još kaj treba i nije jasno, samo pitajte. Lp
2023 06 06
Već postoji otprilike pola godine, ali ljudima je još uvijek novo i nepoznanica
2023 06 06
> Winxica: > https://mojekrpice.hr/forum/t/278635/paketomat-posta > Lijepo Vas pozdravljam ;) > Bila je tema o tome, škicnite malo, možda pomogne :D > Tema je otvorena u vrijeme dok su još bile kune, poštarina je sad 2,64 eura. > Ak još kaj treba i nije jasno, samo pitajte. > Lp A kako ide kod plaćanja? Kupac meni uplati na račun novce za stvar? To nema veze sa paketomatom jel tako? I da li mora biti kutija ili moze biti i koverta ako mi stvar stane u kovertu veću?
2023 06 06
> Fashion_anny: > > Winxica: > > https://mojekrpice.hr/forum/t/278635/paketomat-posta > > Lijepo Vas pozdravljam ;) > > Bila je tema o tome, škicnite malo, možda pomogne :D > > Tema je otvorena u vrijeme dok su još bile kune, poštarina je sad 2,64 eura. > > Ak još kaj treba i nije jasno, samo pitajte. > > Lp > A kako ide kod plaćanja? Kupac meni uplati na račun novce za stvar? To nema veze sa paketomatom jel tako? > I da li mora biti kutija ili moze biti i koverta ako mi stvar stane u kovertu veću? Kupac plaća na Vaš račun ukupan iznos za poštarinu i kupljeni artikl, a Vi na paketomatu plaćate karticom iznos poštarine 2,64 eura.. Može biti i koverta, najbolje ona zračna kaj je unutra obložena i čvršća i to je to. ;)
2023 06 06
> Winxica: > > Fashion_anny: > > > Winxica: > > > https://mojekrpice.hr/forum/t/278635/paketomat-posta > > > Lijepo Vas pozdravljam ;) > > > Bila je tema o tome, škicnite malo, možda pomogne :D > > > Tema je otvorena u vrijeme dok su još bile kune, poštarina je sad 2,64 eura. > > > Ak još kaj treba i nije jasno, samo pitajte. > > > Lp > > A kako ide kod plaćanja? Kupac meni uplati na račun novce za stvar? To nema veze sa paketomatom jel tako? > > I da li mora biti kutija ili moze biti i koverta ako mi stvar stane u kovertu veću? > Kupac plaća na Vaš račun ukupan iznos za poštarinu i kupljeni artikl, a Vi na paketomatu plaćate karticom iznos poštarine 2,64 eura.. > Može biti i koverta, najbolje ona zračna kaj je unutra obložena i čvršća i to je to. > ;) Hvala Vam puno!🤗
2023 06 06
Je li poštarina 2,64 eura jednaka za sve dimenzije paketa? Hvala 😊
2023 06 07
> QueenT: > Je li poštarina 2,64 eura jednaka za sve dimenzije paketa? Hvala 😊 Lijep pozdrav ;) Da, za sve dimenzije i može se slati paket do težine 30 kg.
2023 06 07
Ja sam nedavno prvi put slala, malo sam vidjela po forumu malo po njihovih objasnjenjima, i sve je ful jednostavno kako su i naveli, iskreno toliko dobro da vec preferiram slanje paketomatom plus najjeftinije
2023 06 09
Jel mi moze samo netko reci jel se moze online ispuniti neki obrazac za slanje kao kod tiska ili se svi podaci za slanje jedino mogu popuniti preko paketomata? Danas sam bas slala posiljku i pitalo me jel imam ispunjeno i dosla sam doma i nesta istrazivala i ne mogu nigdje pronaci gdje se to popuni 🤷🏻‍♀️
2023 06 15