Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Da li je nekome uspjelo?

Zanima me da li je nekome uspjela prodaja svih stvari s profila od jednom ili je to SF 😁
2023 06 16
Jedino ako bi imala samo jednu stvar na profilu. 😂
2023 06 16
To je SF.
2023 06 16
Zašto bi netko htio sve vaše stvari? Različite veličine, stilski raznoliko, obuću određenog broja ili 3 različita broja, da dalje ne nabrajam, teško da će se ikome svidjeti ili mu trebati sve od nekoga drugoga....
2023 06 16
Meni se desilo prije cca god dana. Imala sam 10-ak stvarcica sve u S-M velicini i curka se javila za sve. Bila sam sigurna da je neka zezancija alii na kraju je stvarno uzela sve uz popust na kolicinu naravno 🙂 Tako da nije nemoguce 😅
2023 06 16
> Chanella: > Meni se desilo prije cca god dana. Imala sam 10-ak stvarcica sve u S-M velicini i curka se javila za sve. Bila sam sigurna da je neka zezancija alii na kraju je stvarno uzela sve uz popust na kolicinu naravno 🙂 > Tako da nije nemoguce 😅 Da, vi ste onda imali ludu sreću!!!!
2023 06 17
Možda kad bi se dogovorile nekoliko cura da im se sviđaju stvari. Neznam da li postoji netko da otkupljuje odjeću.
2023 06 17
Ovisi koliko imate stvari na profilu, ali za puno stvari se ne isplati davati toliko novaca za rabljenu odjecu na blef. Osim ako ne prodate stvari za dva/tri eur po komadu, al to se vama onda ne isplati (osim ako se bas hitno zelite rijesiti robe zbog selidbe i sl pa bi to ionako bacili/poklonili,)
2023 06 17
> Desinićka: > Ovisi koliko imate stvari na profilu, ali za puno stvari se ne isplati davati toliko novaca za rabljenu odjecu na blef. Osim ako ne prodate stvari za dva/tri eur po komadu, al to se vama onda ne isplati (osim ako se bas hitno zelite rijesiti robe zbog selidbe i sl pa bi to ionako bacili/poklonili,) Da, mislim da mi je (osobno) najmanji problem prodati po 2/3€ jer se i tako (s obzirom na količinu robe) dođe do cifre od cca 150-200€, ali opet mislim da je to puno nekome dati od jednom. Na stranu to što kasnije neke komade može prodati i za puno više... A onda još treba razmišljati o "transportu"... ,:)
2023 06 17
Jako je mala vjerojatnost za to Netko se javi za 1,2 ili 3 stvari Mozda ako netko ima 3-5 stvari na profilu Sve ovisi tko sta prodaje,i za koliko novca Vecinom su tu razlicite velicine,brojevi Ne pase nekome bas sve s profila
2023 06 17
Jednom sam kupila cijeli profil od korisnice (cipele, majice, hlace-sve je bilo u istoj velicini) za 200-300kn i bilo je oko 20ak stvari. Slican stil, a taman sam "prerasla"🤫 sve svoje stvari pa mi je super dobro doslo za malo novaca obnoviti ormar...
2023 06 17
200-300kn nije puno ako si nadjete vise komada koji vam pasu. Za toliki iznos u eurima bi malo ipak teze islo
2023 06 17
Pozdrav nova sam pa neznam zapocet temu na formumu. Nadovezat cu se na ovo iako se to vjv nebi trebalo radit 🥲 Htijela bi vas pitat sve za savjet. Naime sve artike koje stavim na svoj profil dobiu jako malo pregleda. Stavila sam dosta niske cjene po 5-7€ no dobim po 10-20 pregleda i nitko mi se ni nejavi za artikal. Na kraju sam se izivcirala i obrisala sve sa profila. Postoje li neke odredene rijeci koje mogu koristiti u naslovu da dobim vise paznje? Bilo sta?
2023 06 17
> Krpicekrpice999: > Pozdrav nova sam pa neznam zapocet temu na formumu. Nadovezat cu se na ovo iako se to vjv nebi trebalo radit 🥲 > Htijela bi vas pitat sve za savjet. Naime sve artike koje stavim na svoj profil dobiu jako malo pregleda. Stavila sam dosta niske cjene po 5-7€ no dobim po 10-20 pregleda i nitko mi se ni nejavi za artikal. Na kraju sam se izivcirala i obrisala sve sa profila. Postoje li neke odredene rijeci koje mogu koristiti u naslovu da dobim vise paznje? Bilo sta? Pozdrav Treba jako puno strpljenja.Meni su neke stvari stajale i po godinu dana. Ako Vam se žuri,možda je najbolje staviti u Facebook grupe ili probati live prodaju(ako imate dosta stvari) Dosta cura traži Zaru,makar ne razumijem zašto.Sigurno i mi imamo lijepih i kvalitetnijih stvari u svojim ormarima. Možda nekom ne odgovara slanje Tiskom.Sad postoji i paketomat,a može se slati s paketomata ili poštanskog ureda,a da se podigne u poštanskom uredu ili na paketomatu.
2023 06 18
> Krpicekrpice999: > Pozdrav nova sam pa neznam zapocet temu na formumu. Nadovezat cu se na ovo iako se to vjv nebi trebalo radit 🥲 > Htijela bi vas pitat sve za savjet. Naime sve artike koje stavim na svoj profil dobiu jako malo pregleda. Stavila sam dosta niske cjene po 5-7€ no dobim po 10-20 pregleda i nitko mi se ni nejavi za artikal. Na kraju sam se izivcirala i obrisala sve sa profila. Postoje li neke odredene rijeci koje mogu koristiti u naslovu da dobim vise paznje? Bilo sta? Mozete sami klikati na svoj oglas dok ne dobije dovoljno klikova da ode medju popularne artikle. Navodno je to zabranjeno, ali modovi ne reagiraju i redovno se radi. mozete vidjeti i sami popularne artikle, imaju 500 pregleda u 3 dana. 👍
2023 06 18
1 2