Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

KAKO IDE PRODAJA

Pozdrav cure, zanima me kako vam ide prodaja u zadnje vrijeme? Meni u zadnje vrijeme skroz slabo, ono što i prodam ne dobijem povratnu. Imate li možda za preporučiti neke druge stranice za prodaju. Isplati li se više kupovati u trgovinama i preko web-a novu odjeću ili na krpicama nošenu čija je cijena ista kao u trgovini? Kako određujete cijene svoje odjeće? Može li nešto što je nošeno, a iz stare kolekcije od prije 4 godine držati istu cijenu svih ovih godina? Već dugo vrijeme razmišljam otići s krpica, ili bih poklonila ili spustila cijene na najniže. Ne bih rekla da mi je postalo zamorno, ali kako sam se preselila u stan, nemam ni mjesta toliko za odjeće pa su mi kod roditelja i tako putujem tamo-vamo čim trebam nešto izmjeriti.
2023 07 11
Vestiaire Collective je stranica ok skroz ja nemam zivaca za vecinu nekulturnih bezobraznih pitalica , nevjerovatno koliko ih je .....ali prodam ok u zadnjih 2 mjesica prije toga dugo nista. Cijene spustam do neke meni granice ako ne ide ubacin u Caritas, Most a i nesto poklonim ovde ako mi je neko pristojanu ponudu o artiklu uputio a odbila san prvotno.Ljude razveseli i ja se rijesila bez love ali nije mi ni to primarno.
2023 07 11
neide ! isto kao anysplit ...imam neke normalne cjene i za dogovor sam a često i poklonim ...bolje da netko nosi nego da meni stoji i zauzima mjesto
2023 07 11
> anysplit: > Vestiaire Collective je stranica ok skroz > ja nemam zivaca za vecinu nekulturnih bezobraznih pitalica , nevjerovatno koliko ih je .....ali prodam ok u zadnjih 2 mjesica prije toga dugo nista. > Cijene spustam do neke meni granice ako ne ide ubacin u Caritas, Most a i nesto poklonim ovde ako mi je neko pristojanu ponudu o artiklu uputio a odbila san prvotno.Ljude razveseli i ja se rijesila bez love ali nije mi ni to primarno. nisam čula za tu stranicu ...to je samo za dizajnerske stvari ili ?
2023 07 11
Meni je ok prodaja u zadnje vrijeme, ali ima još puno stvarčica koje me doslovno zatrpavaju po stanu pa pokušavam što niže cijene ponuditi samo da se riješim… Nešto i poklonim…
2023 07 11
Probajte na fejsu, tamno ide bolje nego ovdje
2023 07 11
Meni ide super, stavljam ful niske cijene i stvarno ode...najvise upita za markirano ali odu i no name stvari.. Povratnu ostavim uvijek i napisem da bi zamolila za isto ...par ih se nije odazvalo pa sam u konacnici i ja svoju obrisala 🙂
2023 07 11
> PretrpaniOrmar: > meni je isto na fejsu odlično :D brzi dogovori, iako ima čudaka i praznih upita ali me to više ne zamara jer ih mogu blokirati. A i lakše mi je tamo jer uz odjeću/obuću/torbe imam i dosta stvari za dom koje su tamo dopuštene. Ovdje u zadnje vrijeme previše prevara i negative na žalost. Jel postoje neke grupe za prodaju ili putem marketplacea?
2023 07 12
Pozdrav Možda je prodaja malo stala zbog godišnjih odmora i slično, a i ljudi manje troše općenito, čuva se svaki euro i zbog sve skupljeg života. Takva neka vremena. Meni ide mic po mic prodaja, pokušavam staviti što realnije i povoljnije cijene, poštarinu tiskom poklanjam, a i spremna sam za bilo kakave dogovore i ponude cijena. Malo me sram priznati: nakupilo mi se puno stvari, imala sam malo problema s tom kupovinom, pokušavam stati tome na kraj. Možda će se još netko prepoznat u tome. Nemam baš neke savjete o prodaji, samo se naoružati strpljenjem i biti spreman na dogovore. Drugdje nisam pokušavala prodavati, na FB na onoj Zara stranici za prodaju sam dva put oglasila neke artikle i nitko se nije ni javio, a ne znam ako ima još neka stranica slična ovoj? Što je taj Vestiaire? Također bih voljela pročitat tu vaše savjete i kako formirati cijene da svi budu zadovoljni?
2023 07 12
Apsolutno ne ide nikako. Probala sam u neke dvije grupe na fb medutim nitko mi se nije ni javio na oglase. Na marketplace samo prevare. Odavno nije bilo ovako loše.
2023 07 12
Mislim da je za očekivati da prodaja slabije ide ovih par mjeseci. Sezona je većih popusta u većini trgovina, mnogi odlaze van mjesta prebivališta ako si to mogu priuštiti, samim time nemaju ni vremena tražiti novu robicu, niti imaju lokaciju na koju mogu naručiti slanje paketa. Veći su i troškovi onima koji putuju, pa štede gdje uspiju. Sve je to u redu i za očekivati, svako je ljeto tako :) Puno se prodaje kad tek krene toplo vrijeme, i kad je pri kraju.
2023 07 12
Fejs meni za prodaju nije ni od kakve pomoći, oglasi na Marketplaceu imaju po 5-10 pregleda, koma 🤭 Ali postoje bitnije stvari oko kojih se mogu brinuti, je da bi bilo lijepo da ta roba ne propadne, no što sad, idemo dalje. U najgorem slučaju - pokloni se, ormar dobije malo mjesta i manje je opterećenje Bude mi stvarno žao kada haljine, traperice plaćene po 20, 30 eura ne mogu prodati ni za 5 haha, no ljudi nisu u mogućnosti trošiti na ono bez čega mogu, i to mi je jasno. Sa strpljenjem će se netko naći, ako ne, treba prihvatiti peh, ne se previše uzrujati i pustiti da nas to smeta
2023 07 12
Vestiaire je ka i ovo 2nd hand shop, sofisticiraniji od MK, uzima se provizija za prodaju, stranica prelozi cijenu za artikal koji prodajes po statistici prodanih artikala istog branda i stanja... ALI ako je nesto pogresno oglaseno u uglasu i artikal u stvarnosti ne odgovara opisu po bilo cemu, stanje..velicina, autenticnost etc.. besplatan povrat, lova na racunu drugi dan kada posaljes artikal nazad. Povrat je besplatan full refund, Milina. Koga interesira moze naci stranicu na google, procitat pravila sve je pojasnjeno na jednostavan nacin, na MK oglasavanje drugih stranica je zabranjeno.FB prevara teska vecina toga je lazno oglasena i scam.
2023 07 12
Uspjevam prodat sve što oglasim na moje krpice, ali zaista imam niske cijene :-)
2023 07 12
Ja prodam 2-3 stvari i onda ide zatišje 2-3 mjeseca… 🤭 preko Facebooka nisam uspjela ništa prodati. U kojim grupama na fejsu prodajete robu?
2023 07 12
1 2 3