Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ima li još netko problem s poštom?!

Pozdrav curke, Poslale su mi dvije cure pakete postom, a nijedan nije stigao. Pretprosli i prosli tjedan. Ima li jos netko takav problem?
2023 07 18
da, izgleda da svi imaju problema jer je dosta poštara dalo otkaze i nemaju dovoljno ljudi... neki pakete cekaju tjednima
2023 07 18
Ja poštom više ne šaljem jer su mi zagubili dva paketa. Šaljem isključivo Tiskom jedino ako osoba inzistira na slanju poštom ali ja upozorim i kažem svoje loše iskustvo a sad ako osoba želi riskirati ja ću poslati ali na vlastitu odgovornost. Držim Vam fige da je to zbog nedostatka radne snage i da će vam paket stići.
2023 07 18
Evo koliko je meni putovao paket sa Zalanda... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/66e4c390706e49569c90d2c0d2be2fd4.jpg)
2023 07 18
Katastrofa su. Zovem szk i nitko se ne javlja vec 25+ minuta.
2023 07 18
Daa, ja sam imala problem s paketom koji sam slala (imala sam i šifru, al se nije maknuo iz skladišta tjednima). Zvala sam i nitko se ne javlja, pisala prigovore. Na kraju je stigao nakon mjesec dana. Više ništa ne šaljem poštom, samo tisak.
2023 07 18
Koliko sam shvatila i čula, imaju veliki nedostatak radnika, posebice poštara i zato se ovo događa. Toplo se nadam da će se riješiti problemi, taman sam se navikla na Paketomat i svu praktičnost koju nudi...
2023 07 18
Meni u zadnje vrijeme sve dostave kroz 3-5 radnih dana Da se ne ureknem :') Zadnja posiljka stigla za 24 h Saljem sve preporuceno Ne kao paket i ne paketomatom Ocito je s tim problem I postari idu na godisnji,pa kad dođe drugi na njegov teren ,ne snalazi se Pa jos manjak ljudi,i nastane kaos,a ispastaju korisnici A reklamacije ne uvaze cesto
2023 07 18
Meni paketici s Aliexpresa stoje vec 2 mj kod njih, nikako da dođu do kuce 🤯
2023 07 18
O, da. Poslala sam paket paketomatom 28. 6. i još uvijek je u sortirnici. Poslala sam im prigovor, odgovorit će za 15 - 30 dana... >:(
2023 07 18
A tko nema :) Ma strašno koliko to sve kasni. Paket je predan u paketomat 3.7., požurnicu sam radila 12.7. i sad gledam, ništ se nije promijenilo.
2023 07 19
Ženi sam poslala 25.6 na paketomat i još piše da je u dostavi. Katastrofa. Više ništa ne šaljem poštom
2023 07 19
Paketi koje salju firme koje imaju ugovor s postom jos i relativno uredno stizu, iako i oni kasne, al ako saljete privatno, radije izbjegnite postu ako mozete. Te im posiljke ocito imaju najmanji prioritet
2023 07 19
Poslan paket 10. 06. Još ga nema ni na adresu ni u paketomat ni u poštu. Što je još žalosnije, stigao u Zagreb 20.06 i otad ne dolazi u paketomat koji je isto u Zg. Pisala prigovor. Traže me račun, dala im potvrdu o slanju koja je stigla na mail jer koji račun osim povrde dobijete kad šaljete paketomatom? Tako da, izgleda sam ja još rekorder, već će skoro i dva miseca od slanja!
2023 07 19
a ima li netko problem s tiskom? već 3 tjedna cijeli grad nije dobio dopunu kutija, imaju samo L kutije. Jel to samo stanje u našem gradu ili i u drugim gradovima? Jučer sam saznala i umjesto u S kutiji, poslala paket u M kutiji..... Odustala od prodaje dok ne dođu dopune kutija.
2023 07 20
1 2