Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Moj savjet (kako više prodat)

> Michy3: > Za refernecu ja sam na krpicama preko 10 godina, 2 godine nista nisam mogla prodat kad sam se rjesavala neki malo "skupljih stvari" tad sam nasla grupu na fb lixe second life, pa evo za cure koje mozda ne znaju za to, tamo mozete prodavat markirane stvari :) Mozda ako su realne cijene, u grupi sam pa vecina ima cijene za nošene predmete identične kao sta su u ducanu. To nitko normalan nece kupovati.
2023 09 10
Možda savjet za one koji žele nešto kupiti a skupo im je. Uvijek pitajte može li manja cijena, može li poklon, može li besplatno slanje. Kod mene uvijek može. Nikad mi nije teško odgovoriti. Zato sam ovdje. I živjele nam krpice. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3acc4efb8d4b0ca5f595405ec5147698.jpg)
2023 09 10
> Vikili: > Nekad spustimo cijene, ali ništa. > Ali uvijek smo tu da pošaljemo besplatno, da nešto poklonimo, da se dogovorimo. > Primjetila sam da kad je nešto jako jeftino ljudi neće, misle da nešto nije u redu. Jel se i vama to dešava ? Čitala sam nedavno na Twitteru neki thread gdje je netko napisao da je stavio van na dvorište neki komad mislim namještaja i pisalo je besplatno, uzmite, nitko nije uzeo. Drugi dan stavi natpis cca 10/20/bilo koliko dolara, preko noći netko to odnese 😁😁😁 I onda se ispod javila gomila ljudi s istim iskustvom. Nešto s psihom ljudi, ako je besplatno ili jako jeftino misle da nešto ne štima.
2023 09 10
Ja pokusavam drzati cijene cim nize moguce, nemam problema prodati stvari za sicu ako ih vise ne nosim, ali opet se nadu i neki komadi koji su mi jako dragi pa bih voljela da bar zbog cijene dodu u ruke nekog tko ce ih voljeti.. Imam i bakine i mamine komade tako da tu cijene idu u dogovoru s njima, one cesce zele malo vise, ali cesce sam prodala i takvu odjecu nego onu jeftiniju🤷🏼‍♀️
2023 09 12
Za prodaju je odličan savjet strpljenje i kombinacija sa FB grupama 8-) I naravno povoljne cijene, jer je i poštarina skočila.
2023 09 13
Gledam na krpicama Boudoir haljine i ne mogu vjerovati da se prodaju modeli stari po 8 godina po cijeni koja je veća od cijena haljina danas.I nije mi jasno zašto svi stavljaju u tagove Zara i malo manje Mango.Je li to ovdje pojam nekakve izuzetne odjeće ovdje.(nisam dugo na krpicama).
2023 09 14
> NinuNana: > Gledam na krpicama Boudoir haljine i ne mogu vjerovati da se prodaju modeli stari po 8 godina po cijeni koja je veća od cijena haljina danas.I nije mi jasno zašto svi stavljaju u tagove Zara i malo manje Mango.Je li to ovdje pojam nekakve izuzetne odjeće ovdje.(nisam dugo na krpicama). Tako je sa svime, stari dronjci po cijenama vecim od onih u ducanu i jos poštarina gore. Svaka cast izuzetcima kojih je mizerno ali ja tu vec goooodinama ne kupujem. Kupim online, vratim ako mi ne pase i amen. Ne shvacam i nikad necu shvatiti ako je nekome cilj prodati predmet koji ne koristi kako to misli izvesti s napumpanom cijenom u nebesima. A kamoli ti FF brendovi to kupis sad druge godine je vec demode, ali bitno da je po punoj cijeni jednom nošeno. 😁
2023 09 15
> TinciKrizevci: > > NinuNana: > > Gledam na krpicama Boudoir haljine i ne mogu vjerovati da se prodaju modeli stari po 8 godina po cijeni koja je veća od cijena haljina danas.I nije mi jasno zašto svi stavljaju u tagove Zara i malo manje Mango.Je li to ovdje pojam nekakve izuzetne odjeće ovdje.(nisam dugo na krpicama). > Tako je sa svime, stari dronjci po cijenama vecim od onih u ducanu i jos poštarina gore. > Svaka cast izuzetcima kojih je mizerno ali ja tu vec goooodinama ne kupujem. Kupim online, vratim ako mi ne pase i amen. > Ne shvacam i nikad necu shvatiti ako je nekome cilj prodati predmet koji ne koristi kako to misli izvesti s napumpanom cijenom u nebesima. > A kamoli ti FF brendovi to kupis sad druge godine je vec demode, ali bitno da je po punoj cijeni jednom nošeno. 😁
2023 09 16
Iz svog iskustva rekla bih da je prodaja ovdje zaista dobrano stala. Prije dok sam imala i tri puta vise cijene za odjeću koja je stvarno i vrijedila toliko jer je uglavnom nova i moderna prodavala sam vrlo često, a sad sa jako nižim cijenama rijetko uspijem nešto prodati. Pa sad vi recite sto je bolje imati više ili niže cijene? 🤪
2023 09 17
Očito nema punco krpičarki koje su aktivne, pa zato i prodaja šteka, ali nema veze. Mislim, da je portal svakoj od nas samo još jedan pokušaj nešto prodati, pa ako ide OK, a ako ne, preživećemo. Budući da su mi ormari krcati, ništa u trgovinama ne kupujem, što je pozitivno ,:) 8-)
2023 09 18
One koje kupuju žele kupiti što jeftinije,tako da neznam zašto bi nešto bilo nekvalitetno ako je jeftinije. Cure ne mogu prodati nešto pa daju stvari i za 1 EUR, samo da im ne stoji u ormaru.Nekad radije i poklonilm frendicama ili bliskim osobama, samo da mi ne stoji u ormaru.
2023 09 18
VAŽNO!! POGLEDATI TEMU!! ADMINISTRATORICA PREKRŠILA KAZNENI ZAKON!! BLOKADOM PROFILA IZNUĐUJE NOVAC!! https❓/mojekrpice.hr/forum/t/281556/pazite-kome-prodajete-stvari
2023 09 22
Meni prodaja totalno stala. Nadam se boljim vremenima 🤗🤗🤗
2023 09 22
meni je krenulo jer sam skoro sve stavila za 1 euro... ,:)
2023 09 23
Ja isto spustila sve na max😅
2023 09 24