Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Na crnoj listi sam, nemam pojma zasto.

Hvala Vam svima na odgovorima, admin mi je rekao da nema veze sa crnom listom, da to drze cure sa stranice. A sto se tice cizmica ja sam pisala zeni da su original, ona je bila jako ljuta, nije htjela ni odogovoriti na poruke Komunikacije nakon toga uooce nije bilo, nego ocito prijava ma crnu listu i ko te j***. Nije ki to u redu. I ne- uggsice se ne peru u vesmasini. Pise cak u uputama da nije preporucljivo. Tako da ta crna lista.. otom- potom. Nisam ni znala sa postoji, iskreno. Kad kupujem od cura citam povratne i po tome sudim. Hvala curama na odgovorima.
2023 09 13
Da, po meni je glupo da si na crnoj listi ako je sve legit sto se tiče čizama, znači jedino je tu problem ispao.probaj iskomunicirati sa administratorom. Jedino ako nisi imala neki drugi profil prije pa da je tada bio neki problem...?
2023 09 13
Ma nije, isti profil od prvog dana. Meni je samo sve sumnjivo postalo jer u zadnjih 6-7 mjeseci mi nitko ne odgovara na upite za kupnju.. ali ako sam vec godinama na crnoj listi, onda to ne moze biti razlog... A ko ce ga znat.. necu se sekirat oko toga vise. Hvala Jeleni sto nije bacila hate u odmah u komentarima. Pomogli su mi vasi odgovori, sto u odgovoru na pitanje, sto da se smirim malo i ne pridam ovoj cijeloj situaciji previse vaznosti. Ne znam trebam li obrisati temu ili ostaje, ne znam kakvi su obicaji?
2023 09 13
Pa, ne provjeravaju svi crnu listu, ja ne sigurno, samo ne kupujem od sumnjivih profila. tak da neznam jel neodgovaranje na upite zbog liste... Probaj se javiti curi koja ti je ostavila negativnu i pitaj ju, sve se da riješiti...
2023 09 14
Da se obratite Garavusi? --> https://mojekrpice.hr/forum/t/1803/lista-losih-korisnika
2023 09 14
Hm, to je sad skroz druga priča! Admin da nema veze s crnom listom nego netko tko nema veze s administriranjem? Kako netko odluči tko je prav, a tko kriv na temelju upisa ovdje, moja riječ protiv tvoje, kako znamo jel netko stvarno pokidao bluzu il je bila pokidana??? To je meni čudno skroz....
2023 09 16
I dalje tvrdim da ne ideš bezrazložno searchati svoje ime na CL. Neka me razuvjeri netko malo jačim argumentima od "slučajno sam išla...". Ovako mi je sve priča za malu djecu, a odgovori poput "neke ovdje jedva čekaju razapeti..." i sličnih, uvijek dolaze iz pera korisnica s putrom na glavi. Tak da, poštedite nas takvih opravdanja.
2023 09 17
> teehee: > I dalje tvrdim da ne ideš bezrazložno searchati svoje ime na CL. Neka me razuvjeri netko malo jačim argumentima od "slučajno sam išla...". Ovako mi je sve priča za malu djecu, a odgovori poput "neke ovdje jedva čekaju razapeti..." i sličnih, uvijek dolaze iz pera korisnica s putrom na glavi. Tak da, poštedite nas takvih opravdanja. Tvoj tvrdnja stoji, nije bilo bezrazlozno. Objasnila sam razlog vec dva puta. Ako nije bilo jasno, nema smisla po trecu puta opet objasnjavati. Uostalom, nisam ovdje dosla da se pravdam i objasnjavam, dosla sam pitati za savjet po projedlogu admina. Ne znam koji je tvoj konkretno savjet bio i na koji nacin si mi ovime pokusala pomoci. Ja sam tvoje komentare shvatila apsolutno osobno i asertivno i prvi put i sada opet. Takodjer, osjecaj se slobodnom zapamtiti moje ime (Silvija Milovac, Karlovac, xMneac korisnicki) i nikada ne suradjivati sa mnom i podijeliti to isto s curama s kojima si si ovdje dobra. S ovime cu zakljuciti daljnja komentiranja na temu, jer sve dalje zaista nema smisla. Odgovor po koji sam dosla sam i dobila, hvala curama koje su doprinjele tome od srca, ocito sam na crnoj listi vec godinama tako da to nema veze sa ovime sto se (ne)desava u posljednje vrijeme. Ako sam nekome sjela na zulj.. well jbg. Nije se rodio tko bi svima ugodio. Bok teehee, hvala na kolegijalnosti.
2023 09 19
Teško da ću zapamtiti, ali ne brini... Odjećicu za djevojčice nemaš, a UGG već imam tak da ti se nemam za kaj javljati... Što se tiče CL, ako su diskutabilne samo te čizme, a nije bilo dokazano da su fejk, ima ovdje puno većih "grešnica" od takve navodne podvale. Nažalost, radi uredbe o zaštiti podataka, unazad par godina su se vrle podvaljivačice raznih ofucanih krpendara i stvari koje pripadaju reciklažnim dvorištima odlučile pozivati na famozni gdpr pa vrlo vješto izbjegavaju tu excelicu. U tome im, koliko vidim, pomažu i admini. Pa kad si s te strane upućena ovdje, osobno bih te, kao jedna od *ovdje* uputila nazad u administraciju jer sam gotovo sigurna da se tamo može editirati plahta. Pranje čizama u mašini je suludo, s time se slažem. Pokušaj si searchati nick ovdje na forumu, možda nešto nađeš... Naime, smještanju na CL uvijek je prethodila rasprava ovdje. S time da je dosta tema nestalo, nešto zbog namjernog brisanja, a neke su, sjećam se, nestale radi tehničkih grešaka. To je bilo unazad cca 4, 5 godina.
2023 09 19
1 2