Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Paketomat pošte-upit

Bila jučer. Gospodin na pošti mi je baš i pomogao s paketom. Nisam znala da su im kutije besplatne. Ja zapakirala Bože pomozi 🤣 Pa smo prepakirali. Jedino što sam platila oko 5 eura jer se radi o osjetljivom sadržaju. Javim se kad gospođa preuzme paket jel sve prošlo uredu 😄
2023 09 19
Danas sam podigla paket od About You s paketomata. Vrećica me dočekala otvorena skroz. Ne pokidana, razderana, već uredno otvorena na mjestu gdje se otvara, kao što bih ju ja otvorila nakon preuzimanja. Eto, ne znam što reći.
2023 09 23
Slala sam koristeći uslugu pošte, paket 24. Za veće stvari su mi oni sad bolji od Tiska što se cijene tiče definitivno. Printer je došao uredno i bez oštećenja. Hvala svima vama na pomoći 😄
2023 09 23
Kutije nažalost više nisu besplatne kada se šalje sa pošte na paketomat. A rečeno mi je da se samo može slati iz tih njihovih kutija koje se moraju platiti. Iskustva netko?
2023 10 29
Vjerojatno ako saljete na posti. Odite direktno na paketomat poslati u svojoj kutiji.
2023 10 30
Hvala vam na odgovoru. Upravo se vraćam iz pošte gdje sam razgovarala sa drugom služnenicom koja mi je rekla da nije obvezno slati u tim njihovim kutijama, šta samo govori o tome kako ne raspolažu sve istim informacijama. Ali, danas sam inzistirala točne informacije jer sam joj rekla da ću u protivnom zvati gore glavne da ih pitam i kažem kako one zapravo ili nemaju pojma ili žele povećati prodaju tih kutija. Tada mi je rečeno sve šta me zanimalo. Nije problem tu kutiju kupiti kad ih nemam doma, a druga stvar je šta neki kupci mogu pomisliti da te novce za kutiju uzimam sebi (iako sve račune poslikam). Sa paketomata ne šaljem jer mi nikako nije blizu, a ne vozim. Uglavnom, misterij riješen, hvala Bogu. Hvala još jednom na odgovoru. Srdačan pozdrav!
2023 10 30
> Desinićka: > Vjerojatno ako saljete na posti. Odite direktno na paketomat poslati u svojoj kutiji. Hvala vam na odgovoru. Upravo se vraćam iz pošte gdje sam razgovarala sa drugom služnenicom koja mi je rekla da nije obvezno slati u tim njihovim kutijama, šta samo govori o tome kako ne raspolažu sve istim informacijama. Ali, danas sam inzistirala točne informacije jer sam joj rekla da ću u protivnom zvati gore glavne da ih pitam i kažem kako one zapravo ili nemaju pojma ili žele povećati prodaju tih kutija. Tada mi je rečeno sve šta me zanimalo. Nije problem tu kutiju kupiti kad ih nemam doma, a druga stvar je šta neki kupci mogu pomisliti da te novce za kutiju uzimam sebi (iako sve račune poslikam). Sa paketomata ne šaljem jer mi nikako nije blizu, a ne vozim. Uglavnom, misterij riješen, hvala Bogu. Hvala još jednom na odgovoru. ❤️ Srdačan pozdrav!
2023 10 30
1 2