Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako naći posao od kuće?

Ja radim instrukcije online, otvorila sam temu za to ako nekog zanima 😊
2023 10 17
Ja bih slagala puzzle, povoljno ! x-)
2023 10 18
Znam dosta žena koje uz svoj posao i peglaju odjeću kod kuće. Pogotovo mlade mame objavljuju takve oglase preko kojih traže žene za pomoć pri peglanju. Ovisno čime se bavite, možda možete i davati instrukcije, to je uvijek aktualno :)
2023 10 18
Imate razne stranice za Freelancere, pa možete tamo probati. Često ljudi traže i virtualne asistente za rad od kuće, kažem iz osobnog iskustva.
2023 10 19
Chogan network marketing.Neznsm zasto svi misle da trebas biti dobar prodavač da se baviš network marketingom. Ja sam prezadovoljna kompanijom ,sve je fer play a zarada je odlična. Koliko radiš toliko i zaradiš.
2023 10 19
Ako nekog zanimaju pozivnice za ispunjavanje anketa ili učlanjenje u farmasi, moj inbox je otvoren :)
2023 10 20
Pozdrav, zainteresirani za posao recenziranja s Google acountom koji ima više od 50 recenzija slobodno neka se jave u inbox. Plaća se po recenziji.
2023 10 21
> kucni_bog: > Korisničke podrške često nude mogućnost rada od kuće, nakon odrađenih edukacija. Njuškalo, Wolt, Foreo... Za wolt znam da se mora odraditi jedna smjena u uredu, ostale se mogu od doma. Foreo je navodno i dosta jednostavan posao, i nema puno obaveza s obzirom na trajanje radne smjene :) Uvijek možete poslati otvorenu molbu, čak i ako nemaju aktivne oglase. U najgorem slučaju ne dobijete odgovor/odbijeni ste, ništa ne gubite. > Samo, podrazumijeva se da morate odlično baratati engleskim Wolt trazi perfektno znanje engleskog? Ja to nemam ali sam se ipak javila, radi se tu za Hrv podružnicu? Engleski je pretpostavljam zbog ovih silnih Nepalaca i Indijaca? Sta onda ja primjerice kao agent radim? Njih upućujem na narudžbe? Ili?
2023 10 21
Na linkedinu ima dosta oglasa za remote poslove
2023 10 26
Chogan network marketing. Nije potrebno biti prodavač da bi uspio. Najlakši i najbrži način zarade od kuće.
2024 01 02
Kad smo kod posla traži se njegovateljica radno vrijeme je po dogovoru. Zvati na 091 2426 796
2024 03 19
1 2