Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Svi su novi korisnici krpicama lopovi?!?!?

> micick: > Pozdrav > Zašto ne vratite u trgovinu torbicu? Da bar ja imam takvog muškog da mi može kupiti takve torbice koje dođu kao nekome plaća. Vjerujte, ne biste ga htjeli jer....ne bi ga nikad bilo doma o:) :*
2023 11 09
Gospođa nam se predstavila kod otvaranja teme kao "osoba koja posjeduje dragocjene i skupocjene stvari" To je valjda neki viši sloj,druga vrsta...nezz al očito je bitno kad je tako uletila s tim urlajući na forum pa valjda takva vrsta ne mari za taj iznos pa onda stvarno ne znam zašto je tako ljuta jer ne može prodati torbicu ili joj je samo bilo bitno izvrijeđati iz čista mira nas koji nismo od te vrste 🙄 Ja da posjedujem kao ona takve "skupocjene stvari" (po tome ih ima jakoo puno kad je tako naglasila) onda me ne bi ni bilo na Krpicama a kamoli da bi se tako tresla što ne mogu prodati i vokala ovdje na kupce 🤣🤣 Ili je jednostavno u meni problem pa ne razumijem takve ljude "druge vrste" kako se ona predstavila u rvoj rečenici
2023 11 09
> Mare@@: > Gospođa nam se predstavila kod otvaranja teme kao "osoba koja posjeduje dragocjene i skupocjene stvari" > To je valjda neki viši sloj,druga vrsta...nezz al očito je bitno kad je tako uletila s tim urlajući na forum pa valjda takva vrsta ne mari za taj iznos pa onda stvarno ne znam zašto je tako ljuta jer ne može prodati torbicu ili joj je samo bilo bitno izvrijeđati iz čista mira nas koji nismo od te vrste 🙄 > Ja da posjedujem kao ona takve "skupocjene stvari" (po tome ih ima jakoo puno kad je tako naglasila) onda me ne bi ni bilo na Krpicama a kamoli da bi se tako tresla što ne mogu prodati i vokala ovdje na kupce 🤣🤣 > Ili je jednostavno u meni problem pa ne razumijem takve ljude "druge vrste" kako se ona predstavila u rvoj rečenici UPRAVO OVO!! Žena uletila s nadobudnim i 'vidite mene, ja imam para' stavom! Frustrirana jer nije odmah uspjela uvaliti nekome torbicu. Katastrofa ponašanje! Ja i da imam tolikeee novce, ne bih nikada davala na torbice, majičice, cipelice. Ne koje toliko koštaju jer ne patim od imena! Očito tip osobe koji voli pozornost . Vidimo to po ovom postu!! 8-)
2023 11 09
> teehee: > Vi se cure zafrkvate, ali po mome mišljenju taj mister T bi bio jako dobra opcija u slučaju torbica. Tih ipsilon torbica. I lujki također... O, da. Za ovakve kupovine i profile sa sitno povratnih Trustap je sjajna stvar. Baš me zanima je li ova ljupka i nadasve friška prodavačica voljna da joj se tako uplati za torbicu. :")
2023 11 09
> Mare@@: > Gospođa nam se predstavila kod otvaranja teme kao "osoba koja posjeduje dragocjene i skupocjene stvari" > To je valjda neki viši sloj,druga vrsta...nezz al očito je bitno kad je tako uletila s tim urlajući na forum pa valjda takva vrsta ne mari za taj iznos pa onda stvarno ne znam zašto je tako ljuta jer ne može prodati torbicu ili joj je samo bilo bitno izvrijeđati iz čista mira nas koji nismo od te vrste 🙄 U zadnje vrijeme svako malo na forum uleti tako neko dražesno biće koje, uvijek na isti način i s jednakim pravopisnim felerima, pravednički špota sve oko sebe i objašnjava kako su svi jadni i jalni. Rekla bih da je jedna od onih koja je gladna svake, makar i negativne, pažnje.
2023 11 09
> sanjaurban: > Dobrodošli na MK!!!!! Neka ste vi nama došli. Dobro je da se širi ženska zajednica. Mora netko prodavati i kupovati malo bolje torbice, ne samo ove trlji-brlji. Ja baš razmišljam da uložim u jednu, ali nisam se još odlučila za brend. Imam neka pitanjca......mogu li fotke svega što imate uz tu torbicu, sve ovo što nabrajate???? Možete i ovdje staviti. Tako ćete biti uvjerljiviji svakom kupcu. I kako to da torbicu odmah niste vratili s računom, tj. zamijenili za odgovarajući model koji vam se sviđa??? Tako je to kad NJIH šaljemo po torbice. Drugi put mu dajte neki kod, fotku, link, bilo što, neka to ponese sa sobom da opet ne zabrlja.....eto, želim vam lijepe kupnje i prodaje ovdje....dobra je ovo stranica....neke korisnice su nemoguće, ali većina ih je ok!!!! Pa da, ako posjeduje račun, lijepo u trgovinu zamijeniti za onu koju je "uistinu htjela". A opet mi čudno, ako joj je već njezin muški to poklonio, zašto joj je dao račun? Evo moj meni poklonio parfem prije 3 godine, nisam dobila račun. Niti mi je trebao. Zašto nisu zajedno išli kupiti? 700+ € dati na torbicu i onda da se tvojoj ženskoj ne sviđa, hmm Što si nije sama išla kupiti?
2023 11 09
> malllaaaa: > > sanjaurban: > > Dobrodošli na MK!!!!! Neka ste vi nama došli. Dobro je da se širi ženska zajednica. Mora netko prodavati i kupovati malo bolje torbice, ne samo ove trlji-brlji. Ja baš razmišljam da uložim u jednu, ali nisam se još odlučila za brend. Imam neka pitanjca......mogu li fotke svega što imate uz tu torbicu, sve ovo što nabrajate???? Možete i ovdje staviti. Tako ćete biti uvjerljiviji svakom kupcu. I kako to da torbicu odmah niste vratili s računom, tj. zamijenili za odgovarajući model koji vam se sviđa??? Tako je to kad NJIH šaljemo po torbice. Drugi put mu dajte neki kod, fotku, link, bilo što, neka to ponese sa sobom da opet ne zabrlja.....eto, želim vam lijepe kupnje i prodaje ovdje....dobra je ovo stranica....neke korisnice su nemoguće, ali većina ih je ok!!!! > Pa da, ako posjeduje račun, lijepo u trgovinu zamijeniti za onu koju je "uistinu htjela". > A opet mi čudno, ako joj je već njezin muški to poklonio, zašto joj je dao račun? Evo moj meni poklonio parfem prije 3 godine, nisam dobila račun. Niti mi je trebao. > Zašto nisu zajedno išli kupiti? 700+ € dati na torbicu i onda da se tvojoj ženskoj ne sviđa, hmm > Što si nije sama išla kupiti? Yes, upravo mi je to sve prošlo kroz glavu!!!!!
2023 11 09
Sad će Trustap riješiti sve ,:) 8-)
2023 11 09
> miss11: > Sad će Trustap riješiti sve ,:) 8-) 🤣🤣🤣
2023 11 09
Gđica si je tak fensi da je već blokirana... 😵‍💫
2023 11 09
> vintage.red.cat: > > miss11: > > Sad će Trustap riješiti sve ,:) 8-) > 🤣🤣🤣 Apsolutno, gosp. T rješava po kratkom postupku 👏😁😂
2023 11 09
> Jasna2709: > Gđica si je tak fensi da je već blokirana... 😵‍💫 Već će se javiti s drugog profila, možda stavi i više skupih stvarčica!!!!!
2023 11 09
Ne kužim... Zašto blok?
2023 11 09
Možda je to Temida5 zapravo...
2023 11 09
I ja mislim da je nešto takvo jer kako je nastupila ogorčeno baš kao nastavak onih tema o tim torbama ...sama sa sobom se počela (nastavila )svađati Odmah sam rekla da ta nije "nova"nego neka blokirana povratnica i to se eto pokazalo tako jer zašto bi ona iz čista mira počela pričati sve ono...samo je nastavila tamo gdje je stala kad je po nezz koji put blokirana 🤣
2023 11 09