Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Svi su novi korisnici krpicama lopovi?!?!?

Ma da sigurno je neka od poznatih otprije..
2023 11 09
😂😂😂Al, ovo je bilo promptno izvršeno
2023 11 09
> IvanaLuke: > Dobar dan. Ne znam zar sve mi sta posjedujemo SKUPOCJENE i ORIGINALNE stvari ako smo nove ovdje i nemamo povratnih, smo lopovice? ako ja necu slati pouzecem to je moje pravo valkda, no to me ne cini lopovom. Ja svoje stvari ne moram prodat jos godinu dana, ne turam ih nikome, ali nisam znala da sam lopov ako povratnih nemam. > Zene su najveci neprijatelj drugoj zeni, samo da vam se vrijedati, omalovazavati i svadati. I to ponavljam, bez razloga, jer prodajem YSL a nemam povratnih. Eto kako samo mogu bit takva! Boli Vas džon! Tko hoće kupit, kupit će!😊❤️ Lp
2023 11 09
> myclotheshr: > > IvanaLuke: > > Dobar dan. Ne znam zar sve mi sta posjedujemo SKUPOCJENE i ORIGINALNE stvari ako smo nove ovdje i nemamo povratnih, smo lopovice? ako ja necu slati pouzecem to je moje pravo valkda, no to me ne cini lopovom. Ja svoje stvari ne moram prodat jos godinu dana, ne turam ih nikome, ali nisam znala da sam lopov ako povratnih nemam. > > Zene su najveci neprijatelj drugoj zeni, samo da vam se vrijedati, omalovazavati i svadati. I to ponavljam, bez razloga, jer prodajem YSL a nemam povratnih. Eto kako samo mogu bit takva! > Boli Vas džon! Tko hoće kupit, kupit će!😊❤️ Lp Blokirana je. Ne može više nitko kupit od nje (dok ne otvori novi profil).
2023 11 09
Uh, zakasnih... Tema brzinski riješena☺️
2023 11 09
> IvanaLuke: > Ma dajte molim vas, cudno je da zamislite cudno. Sta mene tko ima napadat ako ja necu slati pouzecem? pa nije ni cudo sto je ovdje ovakva situacija kad ste skoro sve zlobnice, pogledajte svaka svoj komentar, svaki bezobraznog tona. > Ima opcija primopredaje pa cak i autobus se moze u par sati da dode na odrediste. Ja nisam navela da ne radim primopredaje i da ovdje sam od 9 mjeseca i zamislite dovoljno da vidim kako je ovdje. > sve neke pametne jelde? A zašto mislite da je super pristup da s nula povratnih ocjena dođete na forum vrijeđati potencijalne kupce? :D Uglavnom, stvarno je općenito neko pravilo da u početku skupljaš desetak suradnji (kupovina, zamjena, sitna prodaja uz primopredaju, slanje pouzećem, nešto), a onda tim zarađenim povratnim ocjenama zaradiš i povjerenje drugih korisnica i lakše prodaješ. Pod lakše mislim uz manje uvjeta i skepse. Razmislite samo biste li Vi nekome s nula povratnih ocjena uplatili cifru od 50€, kamoli 300 ili više.
2023 11 11
Whoa - već je blokirana. A ja sam se toliko veselila još pokojem izljevu hejta prema našem rodu 🙄 Koji vrag je ljudima u posljednje vrijeme?!
2023 11 15
1 2 3