Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemogućnost stupanja u kontakt - zeljkabiondic

Pozdrav, kako kontaktirati korisnicu koja ne odgovara na poruke? Ima li itko kontakt od zeljkabiondic?
2023 11 14
nikako, svatko odabire javiti se ili ne biti onlajn ili ne
2023 11 14
Je li ovo neka šala? Ta korisnica se 3 i pol godine nije prijavljivala na Krpice.
2023 11 14
> Vicky1: > nikako, svatko odabire javiti se ili ne biti onlajn ili ne Hvala na odgovoru. Samo informativno, što bi se dogodilo da npr stisnem na “kupi” za neki artikl, i platim, a prodavač u to nema uvid? Nije li onda to malo opasno za kupca, mislim vjerujem da bi se novci vratili ali svejedno… Hvala za pomoc
2023 11 14
Pa vratili bi vam se novci, ali zašto bi to radili kad žena očito nije više na krpicama.
2023 11 14
> miss11: > Pa vratili bi vam se novci, ali zašto bi to radili kad žena očito nije više na krpicama. Neka stvarno proba, što znate, možda od T-a bude neke koristi, pa se budu angažirali da dođu do neaktivnih korisnica ... Ipak im je u interesu da zadrže proviziju.
2023 11 14
Zašto admini ne brišu profile prodavača kojih nema 3 ili 4 ili 5 godina. Znači, bože mi oprosti, možda su neki i umrli. Na krpicama se nalaze stvari, profili kojih nema. Vi to ne možete ni kupiti. Lijepo molim admine odgovor. Znam da pratite forum.
2023 11 14
> Vikili: > Zašto admini ne brišu profile prodavača kojih nema 3 ili 4 ili 5 godina. > Znači, bože mi oprosti, možda su neki i umrli. > Na krpicama se nalaze stvari, profili kojih nema. Vi to ne možete ni kupiti. > Lijepo molim admine odgovor. > Znam da pratite forum. Slažem se, nedavno sam tražila nešto za kupnju i nađem, pošaljem poruku i onda tek skužim da se korisnica više od godinu dana nije prijavljivala (nije mi odmah palo na pamet da provjeravam kad je zadnja prijava bila). Bezveze je da ostaju oglasi (iako su mogle i same izbrisati ako su odlučile otići) i da se time zatrpava stranica, a ništa s njima ne možete. Ne moraju obrisati profil, možda se netko odluči i vratiti, ali barem da obrišu oglase, bilo bi preglednije...
2023 11 14
nema odgovora
2023 11 16
ne bi se vratili novci da klikne na "Kupi", ja kupila od korisnice koja nema puls (očito) i novci zaglavili u TrustApu. A TrustAp želi da mu učitam osobnu iskaznicu, dam password od gmaila i valjda i golu fotku xD Ne znam, idem popit čašu vode
2023 11 17