Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemogucnost slanja poruka

Pozdrav, ima li jos netko problema sa odgovaranjem na poruke? Vec nekoliko sati ne uspijevam poslati poruke, pa ne znam je li do mene ili do krpica?
2023 11 19
Meni se to dešava unatrag tjedan dana. Napišem dvije,tri riječi i dalje ne dozvoljava. Onda probam opet i tek nakon nekoliko pokušaja prođe.
2023 11 19
Ocistila, no i dalje je isto...Problem je i na laptopu i na mobu. Na forumu mi prolazi, u inboxu ne.
2023 11 19
Mozda vam tekst prepozna kao link na web stranicu, npr ako ne stavite razmak nakon tocke? Jel dobijete kakvu obavijest da je greska?
2023 11 19
Evo baš sam išla provjeriti, ne bi trebao prepoznavati kao link. Nikakve obavijesti nema, natipkam poruku i stisnem na Odgovori i poruka se ne pošalje, i tako već satima.
2023 11 19
Okej izgleda da je ipak bio problem u mail adresi i u točkama, sve sam razdvojila i sad je prošlo. To mi se dosad nije događalo pa mi stvarno nije ni palo na pamet. Hvala puno svima :)
2023 11 19
Ja imam problema sa slanjem običnih poruka. Ali kad smo već kod slanja mail adresa.... otkad je uvedeno da se ne mogu slati,ja svoju ne mogu poslati bez da razdvojim,ali jako puno cura meni pošalje normalnu adresu kad mi šalju podatke za tisak pa ne kužim kak nekom prolazi,nekom ne :|
2023 11 20
Ne stavljate razmak nakon dijakritickih znakova pa zato imate problem. Ovo za e-mail ne znam
2023 11 20