Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kakva je ovo spodoba?

Svaka čast administratorima, nisam stigla ni doći na Krpice i javiti im, već je bilo obrisano. A spodoba si hitno treba naći život!!!
2024 01 22
Evo nje kod mene opet, opet novi profil. Zar se stvarno tome ne moze stati na kraj?
2024 01 23
Meni je nje već nekako žao, al dobila sam dvije pozitivne 😂😂😂
2024 01 23
pomislila sam vec da obrisem tu svoju negativnu jer mi sad zao vas koje maltretira, al onda stvarno nista ne postizemo i negativne s onda uzaludne. sad je pokazala svoje pravo lice i ne zelim da se ljudi opeku ako budu s njom suradivali :|
2024 01 23
> sarabond008: > Evo nje kod mene opet, opet novi profil. Zar se stvarno tome ne moze stati na kraj? Može,ali ne lažima,verbalnim nacizmom i proljevima koje ti drugarice upražnjavate ovdje. Svaki oblik gore navedenog će opetovano dobiti pažnju ! Pusa svima Vama i "adminicama" koje koriste translator 😘
2024 01 23
Mislim da nemamo tu kaj više reći... Život je prekratak, evo na kaj ode dan.
2024 01 23
cure, koje je vase misljenje, ima li smisla da ja brisem svoju negativnu s njenog prvotnog profila da nas sve pusti na miru? u meduvremenu je gospodicna otvorila i dvije teme na forumu na kojima izbacuje svoje fustracije. zeljela bih da nas sve ostavi na miru, ali s druge strane, onda dozvoljavam takvoj osobi da dalje posluje na krpicama isto ko i svi mi ostali te potencijalno zezne nekog drugog. osobno sam stava da povratne informacije imaju svoju svrhu, ali jednostavno ne vidim drugo rjesenje, pa ona je samo danas ujutro napravila 3 profila, ovo je vec maltretiranje.
2024 01 23
> sarabond008: > cure, koje je vase misljenje, ima li smisla da ja brisem svoju negativnu s njenog prvotnog profila da nas sve pusti na miru? Ne.
2024 01 23
1 2