Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prodaja krpica u 2024

> Froglina: > Ima vam jedna fora u americi s odredenim markama, cim izade nova kolekcija odredene pokupuju apsolutno sve, i onda kad nema u trgovini vise preprodaju za puno vecu cijenu ''rasprodanu'' kolekciju :') , cini mi se da je tako i kod nas, pokupuju sve i preprodaju jer znaju da nitko drugi nece imat priliku kupiti. > Okej mi je i dati vise novaca na second hand komade koji su stvarno (meni) jedinstveni, ili ih nije bilo u prodaji par godina, ali vecina krpica je upravo preprodaja.. Sad sam si bas gledala suknju (koja znam da je kod kineza 10€) prodaje za 30€ sa pt, udem na profil ono svaki artikl novo, s etiketom, nekoristena nova kozmetika, a u opisu: ''volim modu pa cesto imam puno toga sto ne nosim'', mos si mislit, i ja bih volila modu da mi je dozvoljeno preprodavati sve sto kupim u tu svrhu.... Prijavila sam jednom jedan profil sa preko 2k oglasa iskljucivo kozmetike nove! Bez racuna naravno, guglala par tih artikala i sve je barem 50% jeftinije novo, ali adminka je stala na stranu korisnice i sve je otislo u zaborav, a ista i dalje preprodaje i vara ljude. Prije sam se pitala gdje nabavljaju toliko kozmetike, ali ocito je da samo kupe gdje ima i stave vecu cijenu, u slucaju da preko 2 tisuce nove kozmetike nije preprodaja onda bih preporucila toj korisnici neke terapije :') Takvih je krcata ova stranica, preprodavaca. Njima je iskljucivo cilj zarada. Takve profile zaobilazim u sirokom luku i od kad je stranice nisam nikad kupila od takvih. Prije ih nije bilo toliko.
2024 02 02
Ajme, kako im se da to sve kupovati i skladištiti ako/dok netko to ne odluči kupiti, ja jedva čekam da se riješim ovih 70 stvari koje prodajem jer mi zauzimaju mjesto, a ne mislim ih spremiti negdje bezveze nego složene u ormaru. A kamoli da skladištim doma tisuću stvari i prodajem kao da imam trgovinu ,:)
2024 02 02
Je li ovdje koja teta za zamijene sada? Puno vas piše o tome, pa evo da pitam.
2024 02 02
> Froglina: > Prijavila sam jednom jedan profil sa preko 2k oglasa iskljucivo kozmetike nove! Bez racuna naravno, guglala par tih artikala i sve je barem 50% jeftinije novo, ali adminka je stala na stranu korisnice i sve je otislo u zaborav, a ista i dalje preprodaje i vara ljude. Prije sam se pitala gdje nabavljaju toliko kozmetike, ali ocito je da samo kupe gdje ima i stave vecu cijenu, u slucaju da preko 2 tisuce nove kozmetike nije preprodaja onda bih preporucila toj korisnici neke terapije :') To s kozmetikom u pola cijene, sve novo, primijetila sam i ja nekoliko takvih profila, a artikli se često mogu vidjeti na početnoj stranici među plaćenim oglasima, stalno se dodaju nove stvari. Kažete da admin to odobrava? Po kojim pravilima? Nisi toliko glupa da kupiš 150 novih proizvoda ili ih dobiješ za rođendan pa ih staviš u prodaju odmah, a skladištiš ih u svojoj špajzi?????? Ljudi, o čemu se to radi?
2024 02 02
Ja imam stalno upite, mjerim ko budala, odgovaram na tisucu poruka i na kraju samo muk, nema nikakvog odgovora ni hvala ne odgovara mi, nista.. tu i tamo se nade neko ko bi stvarno kupio, a cijene su ja mislim i vise nego ok. 😐 Rjesavam se viska stvari i kolko god niska cijena bila opet nista haha.
2024 02 02
Prvi mjesec u 2024 nisam ništa prodala...imam jeftinih stvari, lajkaju se al upita nemam:-(
2024 02 03
> Froglina: > Ima vam jedna fora u americi s odredenim markama, cim izade nova kolekcija odredene pokupuju apsolutno sve, i onda kad nema u trgovini vise preprodaju za puno vecu cijenu ''rasprodanu'' kolekciju :') , cini mi se da je tako i kod nas, pokupuju sve i preprodaju jer znaju da nitko drugi nece imat priliku kupiti. > Okej mi je i dati vise novaca na second hand komade koji su stvarno (meni) jedinstveni, ili ih nije bilo u prodaji par godina, ali vecina krpica je upravo preprodaja.. Sad sam si bas gledala suknju (koja znam da je kod kineza 10€) prodaje za 30€ sa pt, udem na profil ono svaki artikl novo, s etiketom, nekoristena nova kozmetika, a u opisu: ''volim modu pa cesto imam puno toga sto ne nosim'', mos si mislit, i ja bih volila modu da mi je dozvoljeno preprodavati sve sto kupim u tu svrhu.... Prijavila sam jednom jedan profil sa preko 2k oglasa iskljucivo kozmetike nove! Bez racuna naravno, guglala par tih artikala i sve je barem 50% jeftinije novo, ali adminka je stala na stranu korisnice i sve je otislo u zaborav, a ista i dalje preprodaje i vara ljude. Prije sam se pitala gdje nabavljaju toliko kozmetike, ali ocito je da samo kupe gdje ima i stave vecu cijenu, u slucaju da preko 2 tisuce nove kozmetike nije preprodaja onda bih preporucila toj korisnici neke terapije :') Imate temu na forumu za prijavu preprodavacica. Admini nece nista napraviti, po obicaju, previse su zauzeti brisanjem oglasa zbog krivih tagova, ali stavite link na profil, cisto nek se preprodavacice sramote. 😀
2024 02 04
> marbil: > Prvi mjesec u 2024 nisam ništa prodala...imam jeftinih stvari, lajkaju se al upita nemam:-( Meni nitko ne lajka nit se javljaju 😐
2024 02 04
Prije cca dvije godine sam stavila link jedne vise nego očito preprodavačice na tu temu preprodavača.Preprodavala je Guess novčanike i torbe s eBaya po duplim cijenama od plaćenih. Imala je oko 20ak komada.Cijene su joj bile kao onima u trgovini Nakon toga danima me proganjala po forumu i u privatne poruke.Neka užasno neurotična baba i totalno "ne pri sebi" da budem pristojna. Admin ju blokirao, nastavila je s novog profila i opet je blokirana. Otvorila je i treći ali tu već malo pametnije radi pa nije tako očita . Uglavnom, htjela sam reci da sam tada u komunikaciji s Adminom (jer žena me danima uznemiravala i prijetila) saznala da se neke profile ne smije ukloniti jer se prate od strane carine. Bez brige,sve će one doći na red i one koje su ovdje navedene i one sve ostale s brdom istih setova,stotinama novih parfema itd.ali to što nisu blokirane ne znači da to Admini ne vide i da to netko ne prati.Uvijek dođe cica na kolica,maca na vratanca...
2024 02 04
Bok svima :) Evo da se i ja prikljucim, meni prodaja ide preslabo, nikako. Nisam prodala nista jos od prije Bozica, a sve sam snizila, cak i ponudim besplatan PT ali nazalost bezuspjesno
2024 02 05
> Mare@@: > Prije cca dvije godine sam stavila link jedne vise nego očito preprodavačice na tu temu preprodavača.Preprodavala je Guess novčanike i torbe s eBaya po duplim cijenama od plaćenih. Imala je oko 20ak komada.Cijene su joj bile kao onima u trgovini > Nakon toga danima me proganjala po forumu i u privatne poruke.Neka užasno neurotična baba i totalno "ne pri sebi" da budem pristojna. > Admin ju blokirao, nastavila je s novog profila i opet je blokirana. > Otvorila je i treći ali tu već malo pametnije radi pa nije tako očita . > Uglavnom, htjela sam reci da sam tada u komunikaciji s Adminom (jer žena me danima uznemiravala i prijetila) saznala da se neke profile ne smije ukloniti jer se prate od strane carine. > Bez brige,sve će one doći na red i one koje su ovdje navedene i one sve ostale s brdom istih setova,stotinama novih parfema itd.ali to što nisu blokirane ne znači da to Admini ne vide i da to netko ne prati.Uvijek dođe cica na kolica,maca na vratanca... Sad ste me sjetili - kad sam tek otvorila profil, vidjela sam ženu koja prodaje nove Ralph Lauren džempere za 20 ili 25 eura. Imala je 2 modela i svaki dan su mi izlazili među "popularne artikle". Pisalo je u opisu da su original, iako su vrlo očigledno bili fejk i to niskobudžetan (nisu imali ni etiketu na vratu). Tražila sam gdje je opcija da prijavim, međutim krpice ju nemaju pa sam samo ignorirala. Zapravo sam trebala poslati mail adminima, ako ne i carini i poreznoj. Ilegalno je preprodavanje, ilegalno je prodavanje fejk stvari, a ona još i laže da nije fejk.
2024 02 05
Znam na koga mislite. ^^ Ja sam je prijavljivala, pa bi je blokirali, pa bi ova ponovno otvorila profil. Imala ih je sigurno 10ak. Nemate opciju prijave, vec morate poslati poruku moderatoricama.
2024 02 05
> gabrielis97: > Bok svima :) Evo da se i ja prikljucim, meni prodaja ide preslabo, nikako. Nisam prodala nista jos od prije Bozica, a sve sam snizila, cak i ponudim besplatan PT ali nazalost bezuspjesno Isto tako i meni, stalno preuređujem oglase, snižujem cijene, nudim lotove... Mislim da više od mjesec dana nisam prodala nešto, imala sam i upita i dogovora za primopredaje, poslanih podataka, ali na kraju ne bude ništa. Čak sam i prestala aktivno ulaziti na stranicu zbog toga : //
2024 02 06
U zadnjih 6 mjesecih na krpicama nisam prodala ništa, a upita je bilo samo par. Sve u svemu jako loše. Po FB grupama dosta prodam.
2024 02 06
Na krpicama ništa, na fejsu u aukcijskoj grupi Daj babi milju sam skoro sve prodala. Nešto i marketplace, ali slabo. U ostalim FB grupama isto ništa.
2024 02 06