Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Agresivni opisi profila korisnica

https://mojekrpice.hr/mod-mk-348928 Pošaljite upit porukom
2024 02 07
Ja čak naprotiv baš od takvih drskih korisnica i kupujem ,jer dugo sam na krpicama i znam točno o čemu i zašto su to navele .Bolje da jesu već da nisu .Razlog je taj najviše što dotične rezerviraju ,mole robu na čuvanje ,traže podatke .O da te podatke i ostavljanje računa ja sam minimalno ostavila njima 50 koje se kasnije nisu ni javile .Čekaš da prodaš ,druga te pita izgubiš prodaju jer si obećala onoj prvoj ,a ona se nije udostojila javiti s rečenicom neću ili odsutala ,a i dalje su aktivn ..Prema tome i ja sma odnedavno napisala isto i drsko .Da kome ostavim podatke ,a ne uplati dajem negativnu .Jer po meni čisto zavlačanje .Uzalud ti lijepa riječ ,ako podmuklo šutiš s uzetim podacima .Čak je bilo i takvih da namjerno zavlače prodaju nekih korisnica .Tako da VI NOVE SHVATIT ČETE TO .Pozdrav
2024 02 14
> monikahajkic: > Ja čak naprotiv baš od takvih drskih korisnica i kupujem ,jer dugo sam na krpicama i znam točno o čemu i zašto su to navele .Bolje da jesu već da nisu .Razlog je taj najviše što dotične rezerviraju ,mole robu na čuvanje ,traže podatke .O da te podatke i ostavljanje računa ja sam minimalno ostavila njima 50 koje se kasnije nisu ni javile .Čekaš da prodaš ,druga te pita izgubiš prodaju jer si obećala onoj prvoj ,a ona se nije udostojila javiti s rečenicom neću ili odsutala ,a i dalje su aktivn ..Prema tome i ja sma odnedavno napisala isto i drsko .Da kome ostavim podatke ,a ne uplati dajem negativnu .Jer po meni čisto zavlačanje .Uzalud ti lijepa riječ ,ako podmuklo šutiš s uzetim podacima .Čak je bilo i takvih da namjerno zavlače prodaju nekih korisnica .Tako da VI NOVE SHVATIT ČETE TO .Pozdrav Bravoooo,sve si napisala kao što bih i ja🥰
2024 02 14
Svatko ima pravo da odluči što će napisati u opisu profila i s kim želi surađivati.Vjerujem da je svaka od nas imala x puta situaciju gdje rezzz pa se više ne jave.Neke uzmu podatke za uplatu pa nestanu.Sve mi to isto prolazimo ali se za to ne ostavlja negativna ocjena.Uvijek prije nego pošaljem upit pročitam opis profila i onda odlučim da li želim kupiti ,većinom ne.Imam osjećaj da sam unaprijed napadnuta.Piše mi na profilu da nisam za zamjenu ali uredno dobivam upite za zamjenu.Nije mi uopće problem odgovoriti da nisam i zahvaliti na upitu.Nikada nisam ignorirala poruku ,na svaku sam pristojno odgovorila.
2024 02 15
1 2 3