Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Blender ili stapni mikser? Savjet

Ja imam sve. Za nešto mi treba nutribulet, za juhe štapni, za sjeckanje imam multi sa nastavcima. Ako ste puno u kuhinji kao ja, onda treba, brže je.
2024 02 17
> Nikolina71: > > Nasura: > > S blederom je brže nego sa štapnim, ali bih preporučila onaj koji stoji uspravno, takav ću ja definitivno kupiti kad budem kupovala jer mi u nutribuletu uvijek procuri i mrzim to okretanje naopačke ,:( > Ajme zar i vama curi 😭 kvaliteta je ubiti uzasna za tu cjenu Da, nikad više, više sam se načistila njega i kuhinje nego napila i najela tog što sam dobila ,:)
2024 02 18
> sim3sim3: > Meni je skupi philips blender umro nakon malo manje od godinu dana pa sam nakon njega uzela neki jeftiniji u lidlu i evo, ima vec 4 godine da radi savrseno! Takoder, meni je bilo bitno kod drugog da bude stakleni jer se u one plasticne uvuku raznorazni mirisi i nekako se boja promijeni i izgleda prljavo i bljak! Stapni mikser imam neki panasonic 10 godina vec al ne koristim ga bas cesto, samo za juhu! Cesce zapravo koristim sjeckalicu (za te manje stvari npr pastete i sl) koju sam kupila u eurospinu, isto staklena i super radi, stara je 2 godine! Moram se nadovezati, ja samo kupujem te aparate iz lidla i imam ih 5 i svi su odlicni i sve radi godimama! Zato preporuka za Lidl!
2024 02 18
Istina nekad su ti aparati bili daleko kvalitetniji danas se pokazuje da vise netrebamo gledati marku. Sokovnik sam kupila u Austriji skupo placen ali ga vise ne koristim jer mi puno najboljeg otpada. Koristim blender i stapni za krem juhe, a rado koristim stari mlinac za mljevenje kave za razne sjemenke kao lan, chia ili slicno i zadovoljna, stapni kupljen u Konzumu pred tri godine odlican. Nema pravila mislim da vise ne treba gledati marku znamo gdje je proizvodnja tako da se pokaze neka znj marka kvalitetnijom.
2024 02 18
> Vekica: > > sim3sim3: > > Meni je skupi philips blender umro nakon malo manje od godinu dana pa sam nakon njega uzela neki jeftiniji u lidlu i evo, ima vec 4 godine da radi savrseno! Takoder, meni je bilo bitno kod drugog da bude stakleni jer se u one plasticne uvuku raznorazni mirisi i nekako se boja promijeni i izgleda prljavo i bljak! Stapni mikser imam neki panasonic 10 godina vec al ne koristim ga bas cesto, samo za juhu! Cesce zapravo koristim sjeckalicu (za te manje stvari npr pastete i sl) koju sam kupila u eurospinu, isto staklena i super radi, stara je 2 godine! > Moram se nadovezati, ja samo kupujem te aparate iz lidla i imam ih 5 i svi su odlicni i sve radi godimama! Zato preporuka za Lidl! Kakve su cijene u lidlu za te aparate? Skoro nikad nisam tamo pa ne znam. Je ima sta za 20-30 eura?
2024 02 18
> maremarenda: > Istina nekad su ti aparati bili daleko kvalitetniji danas se pokazuje da vise netrebamo gledati marku. > Sokovnik sam kupila u Austriji skupo placen ali ga vise ne koristim jer mi puno najboljeg otpada. > Koristim blender i stapni za krem juhe, a rado koristim stari mlinac za mljevenje kave za razne sjemenke kao lan, chia ili slicno i zadovoljna, stapni kupljen u Konzumu pred tri godine odlican. > Nema pravila mislim da vise ne treba gledati marku znamo gdje je proizvodnja tako da se pokaze neka znj marka kvalitetnijom. Mislim da te “bolje” marke namjerno rade nekvalitetne proizvode da ljudi stalno kupuju novo 🙄
2024 02 18
U lidlu sam kupila toster s 3 nastavka (za vafle i sendivice) , blender i aparat za kokice! Jedino se sjecam cijene tog aparata za kokice (120kn) a ostalo sam zaboravila! Sve je staro par godina i radi savrseno! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ac8741564da37221e0078cb58ce0d82a.jpg) Ovakav blender imam (nisam nasla hrvatsku verziju kataloga)
2024 02 19
Ma, ja sam u nekom plastičnom smeću iz konzuma mljela kukuruz za ptice, 10 godina radi😂😂😂. Evo, stvarno mi se pokazalo da ime i cijena ništa ne znače kod ovih jednostavnijih aparata.
2024 02 19
> Nikolina71: > Dakle kupila sam nutribulet blender prije dva mjeseca i izgorio mu je motor. Vjerovatno sam ja kriva jer sam ili pre dugo blendala ili sam blendala nesto toplo u njemu. Dali bi mi se vise isplatilo kupit stapni mikser ili da opet kupim blender? S tim da mi ne pada na pamet opet nutribulet kupovat posto mi se cini da je osjetljiv previse. Imam originalni Nutribullet već nekih 10-ak godina i radi savršeno. Platila sam ga u vrijednosti današnjih 130 eura. Blender se koristi na način da se uvijek najprije ulije tekućina a zatim sve ostalo. Na posudi je označeno dokle je maximum i preko te crte se ne smije trpat, inače može izgorjeti motor. I da, ne smije se ništa toplo stavljat u njega i ne blenda se dulje od 1-2 min. Blender i štapni mikser su dvije različite stvari i obavljaju različite funkcije. Koji ćete kupiti ovisi o tome što ćete raditi sa njime odn. za što vam je potreban. Ja koristim i jedno i drugo. Sa štapnim mikserom se mogu raditi majoneze, umaci, paštete, koristi se za juhe i sa njime se ne može raditi ono što se može sa blenderom. A blender se uglavnom koristi za raditi shakeove, frape i smoothie. Nadam se da će vam ovaj post biti od koristi.
2024 02 19
> sim3sim3: > U lidlu sam kupila toster s 3 nastavka (za vafle i sendivice) , blender i aparat za kokice! Jedino se sjecam cijene tog aparata za kokice (120kn) a ostalo sam zaboravila! Sve je staro par godina i radi savrseno! > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ac8741564da37221e0078cb58ce0d82a.jpg) > Ovakav blender imam (nisam nasla hrvatsku verziju kataloga) Hvala! Morat cu ic vidjet sta se nudi.
2024 02 19
1 2