Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Moja tuzna prica, molim pomoc

Samu sebe si zatočila u mračnu tamnicu! Natjeraj se van, odmah!
2024 03 13
Cure moje ali kako kad osjtim kvrgu iznad kljucne kosti i stalno imam temp 37 koja varira Cas skoci cas se spusti🙁
2024 03 14
> anajack: > Hvala cure budem isla na pregled, samo nisam jos nekih tjedan dana u mogucnosti pa eto mislila sam da mozda ima netko neka saznanja pa da mi olaksa to vrijeme jer mislim da cu iskreno skrenut I sama si si dala vec 100 dijagnoza, mislim da bi ti bilo dosta, stvarno. Odi privatno i riješi se trenutnih psihoza. Isprike ukoliko ti zaista nešto otkriju! No, mišljenja sam da si sami natovarimo mislima/umom hrpu negative. Upravo to i ti sama sebi radiš.
2024 03 14
Hvala curke, nasla sam neku dr pa cemo vidjeti Javim sto je…
2024 03 14
Svima temperatura varira, ovisno o dobu dana, o fizičkim aktivnostima o različitim drugim čimbenicima., kao i tlak. Mojoj kćeri je već par godina normalna temperatura 37, s pomacima na 36,9, ili 37,1. Slažem se s KreativnimSelom da se kod vas prije radi o nekoj psihčkoj tenziji, nego fizičkom oboljenju. Koliko vidim, vi ste bili zaključilida imate endometriozu i tek zatim s tom dijagnozom u glavi otišli na specijalistiički pregled. Kad se pokazalo da nema endometrioze, odmah ste pronašli zamjenske probleme. Nije vam lako, iskreno suosjećam, ali očekivati ikakvo rješenje na forumu jedne ovakve stranice je stvarno naivno.
2024 03 14
Sutra ujutro sam dobila termin na pregled i vadenje krvi, iskreno umirem od straha sto ce krv pokazati Jer nemoguce da imam toliko simptoma i da je sve od psihe Kvrzice po trbuhu i oteknuce iznad kljucne kosti ne moze biti iz glave a tog me najvise strah Pitala sam tu malo za iskustva da mi neka dobra dusa odg mozda da je imala nesto slicno i sto je to
2024 03 14
Ma, tko bi imao išta slično? Ovi simptomi su medicinski fenomen!😃 Al, svi smo uz tebe i kužimo te i držimo fige! 🤞🤞🤞
2024 03 14
Pratim i dalje pa javite kakvi su nalazi kad ih dobijete
2024 03 15
uspjela sam dogovoriti pregled Izvadili su mi krv, napravili ultrazvuk abdomena ali ja bi se usudila rec polovicno Gledala mi je samo slezenu i jetru, one su ok, nije nista uvecano Ona na ultrazvuku uopce ne vidi te cvorice koji se osjete pod prstima🤷🏼‍♀️ Pitam ju sta bi moglo biti, ne zna Dala mi za pregled stolice, da pokupim uzorak Na vratu cvorovi su mi uvecani, niti mi je rekla zasto ni nista dok ne dode krv ne zeli pricat Ali kao primila me hitno jel sam rekla da su cvorovi iznad kljucne kosti a veli kao da nije da je to vise na vratnoj zili i jos se ljutila da to nije hitno stanje, pitala sam ju jel su mogli odreagirati ti cvorovi na vratu posto sam ih tiskala neprekidno Nema pojma Cure moje vas mogu zamoliti jel ima netko nekog bliznjeg ko radi u zdrastvu pa ako vam nije tesko pitati sto bi to moglo biti
2024 03 15
To si išla privatno, na hitnu ili kod svoje doktorice opće prakse? Meni i dalje djeluje da puno toga umišljaš, uključivanje googla u cijelu priču ti je samo pogoršalo mentalno stanje. Ne znam što bi ti netko od naših poznanika koji rade u zdravstvu mogao više reći na temelju tvojih upisa? Zato se i ide doktorima, na uzv i ostalo da se dijagnoza može postaviti. Na daljinu liječe samo nadriliječnici.. Ako misliš da ti taj uzv nije dobro napravljen, naruči se privatno i ciljano na taj dio tijela gdje osjećaš/napipavaš to što pišeš. Barem u Zagrebu ima poliklinika na svakom koraku. Prešla sam na “ti,” pa slobodno i ti tako.
2024 03 15
Isla sam dr opce prakse, ma sve razumijem Samo sam jako zabrinuta, za sva maligna oboljenja salju ljude doma dok se ne pogorsa opce zdravlje drasticno a onda bude kasno na zalost Osobno mi je to rekla zena koja je prosla limfom, ali to je tako I sto je najgore od svega na krvnoj slici se obicno nista ne vidi, tek kad sve poludi A cvor velicine manjeg oraha na desnoj strani vrata i lijesnjaka na lijevoj ja mislim da nije bezveze, uglavnom dr je rekla da se u mom tijelu nesto dogada i da ne zna jel po cijelom abdomenu ti cvorovi da li su masno tkivo ili sta Da ih onaj ultrazvuk ne ocituje a pod prstima se osjete, a ultrazvuk je kao za dubinsko snimanje
2024 03 15
Cak me nebi brinuli ti cvorovi po abdomenu da mi nisu limni cvorovi na vratu otekli
2024 03 15
Naruči se na uzv vrata.
2024 03 15
Ako imalo sumnjaju na maligno odmah šalju na institut, nema čekanja. To nije istina kaj ti pričaju da šalju doma dok se stanje ne pogorša. Imaš sreće kaj doktorica ne sumnja na niš, inače bi odmah dobila uputnice za pretrage. Frendicu mi je doktor izbezumio sa sarkomom, a na kraju joj dijagnosticiraju upalni čvorič na dupetu. Meni neki idiot veli da imam limfom, a ja zdrava. Nisu danas normalni, sa svime nas plaše, godišnje moraš na milijon pregleda ići jer možda imaš rak. Kak da budemo više normalni? Zato se i dešava da netko ovak prošvika i samom sebi dijagnosticira neku smrtonosnu bolest. Na UZV abdomena se gleda kaj se gleda, nemogu oni vidjeti kaj je,nije UZV magična kugla, mogu samo posumnjati i onda šalju na CT i MR.
2024 03 15
Napravila mi je i ultrazvuk vrata i vidjela da su ti limfni cvorovi povecani
2024 03 15